«Вона неймовірна!»: Анна Вінтур про Меган Маркл
Наймогутніша жінка світу моди стала на захист «каліфорнійської дівчини».
У

рамках відеопроекту Go Ask Anna («Запитай Анну»), де Анна Вінтур відповідає на запитання незнайомців, головна редакторка американського Vogue розповіла, що думає про Меган Маркл.

Герцогиню Сассекську нерідко критикують за порушення норм королівського етикету. Анна виступила на її захист: «Я десь читала, що члени королівської сім’ї були здивовані й навіть незадоволені тим, що вона прокидається о 5 ранку. Меган – звичайна дівчина з Каліфорнії, вона встає рано, далі займається йогою та медитацією». Також Вінтур прокоментувала те, що Меган «постійно відправляє багато повідомлень у смартфоні», іронічно запитавши: «Хіба потрібно герцогині використовувати голубів для листування з рідними та близькими?»

Меган Маркл

Крім того, Вінтур похвалила вибір весільного вбрання Меган, зазначивши, що він був «блискучий», а сама сукня була витонченою та елегантною. Також Вінтур відмітила незалежність герцогині, коли та йшла одна до вівтаря, перш ніж взяти під руку принца Чарльза. «Той факт, що вона вирішила йти одна, говорить про неї як про незалежну жінку. А фотографія її матері Дорії в капличці послужила натхненням для багатьох жінок і чоловіків у всьому світі».

Автор: Анастасія Білоус

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: