Вона сказала «Так!»: пам’ятне відео із заручин принца Вільяма і Кейт Міддлтон
16 листопада, рівно 12 років тому, пара офіційно оголосила про намір створити сім’ю.

Рівно 12 років тому, 16 листопада, принц та принцеса Вельські оголосили про заручини, а пропозицію руки та серця Кейт Міддлтон отримала 20 жовтня 2010 року на озері Рутунду в Кенії. Саме там Вільям запропонував коханій руку та серце і подарував сімейну реліквію — обручку своєї матері, принцеси Діани, що особливо зворушило його кохану. Бренд прикраси — Garrard & Co. «Усе було дуже романтично. Він справжній романтик», — прокоментувала Кейт пропозицію коханого.

Заручини леді Ді та принца Чарльза, лютий, 1981 рік

Чи варто казати, що сапфірово-блакитна сукня бренду Issa London, яку Кейт одягнула на офіційну зустріч із пресою, була розпродана упродовж 24 годин?

Цікаво, що у вересні цього року, коли Кейт Міддлтон та принц Вільям відвідали Уельс, принцеса помітила людину, яка тримала прапор із фотографією її заручин, і дуже чуттєво на це відреагувала.

«Боже мій, це що, з наших заручин? Ми завжди сміємося з цього. Хоча одружені 11 років, ми разом уже удвічі більше, тож це незвичайно», — сказала Міддлтон. І також розповіла про реакцію своїх дітей на фото із заручин: «Діти дивляться на фотографії та кажуть: «Мамо, ти виглядаєш так молодо!».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: