Вона вміє усміхатися: рідкісні кадри іменинниці Вікторії Бекхем
20 фотомоментів, коли Вікі не дозволяла моді «вкрасти» її усмішку.

Сьогодні дизайнерка Вікторія Бекхем святкує 47-річчя. Для багатьох вона не лише еталон краси і стилю, а й зразок британської стриманості та манірності. Ледь не на всіх фото Вікі занадто серйозна і майже ніколи не усміхається.

Місіс Бекхем старанно приховує свою усмішку від громадськості, а найпопулярніша думка, чому це так, зводиться до того, що дизайнерці просто «не личить усмішка».

«Всередині я завжди усміхаюся. Але я не можу бути несерйозною ззовні, у мене є зобов’язання перед моїми колегами у світі моди. Мода вкрала в мене усмішку», — запевняє іменинниця.

Протилежне довів її чоловік Девід Бекхем. У 2013-му спорстмен вирішив показати всім, що його кохана може бути іншою, та виклав на свою сторінку в Facebook фото, на якому Вікторія сміється: «Я ж казав вам, що вона усміхається!».

Про те, що мама та ще бешкетниця розповів у мережі і Круз Бекхем, а Девід одразу ж пожартував про колір зубів дружини та порівняв її з Россом із «Друзів».

На шану Вікторії JS зібрав її архівні кадри та знайшов класні знімки з усміхненою Бекхем, яка вміє над собою пожартувати. Вікі, усміхайся частіше, тобі це дуже личить!


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: