Вперше в історії шоу: MONATIK записав гімн «Голосу країни»
Разом із учасниками своєї команди.
З

ірковий тренер MONATIK повністю зібрав команду вокалістів, з якою записав неофіційний, але душевний гімн проєкту «Голос країни». Пісню під назвою «Наш голос» записали на честь ювілейного десятого сезону.

 

«Це раптова зустріч абсолютно різних людей зі своїми історіями, досвідом і мріями…. З різними тембрами, поглядами, але з одним месседжем! «Якщо замерзло все всередині і навколо… відчуй тепло… відчуй наш голос», — коментує гімн Дмитро.

Кліп знімали з краєвидом на НСК «Олімпійський» — саме там минулого літа відбулося масштабне шоу мультиартиста «Love It Ритм». На початку ролика кожен учасник по черзі співає свою партію. Наприкінці до них приєднується MONATIK, одягнений у жовту шапку-вушанку, і ми чуємо поєднання талановитих голосів. У своєму пості в Інстаграм співак подякував усій команді: «Хлопці й дівчата,  ви приголомшливі і шалено круті. Дякую, що обрали мене своїм тренером. Дуже цінно і колосально складно… Серед вас неможливо обирати. Ви найкращі з найкращих!».

Варто відзначити, що MONATIK, а також ПТП і NK вже зібрали свої команди. Наступної неділі, у фінальному випуску вибору наосліп кожен тренер «Голосу країни» зможе взяти одного додаткового учасника.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: