Вперше в Україні: digital-презентація нової моделі Mercedes-Benz
Безпомилковий характер класу SUV та філософія дизайну «чуттєвої простоти».
С

ьогодні у соцмережах Mercedes-Benz Україна відбулася прем’єра нової моделі бренда. Потужні пропорції з короткими звісами, культовий дизайн, опціональний повний привід 4MATIC і спеціальна система освітлення для руху в умовах бездоріжжя — все це про компактний позашляховик Mercedes-Benz GLB.

Оскільки обсяг багажного відділення становить від 560 до 1755 літрів, автомобіль може похвалитися якостями універсалу. Другий ряд сидінь регулюється у поздовжньому напрямку, а в базовій комплектації нахил спинки можна регулювати в декількох положеннях. Це дозволяє збільшити багажний простір додатково до 179 літрів.

GLB — перший компактний автомобіль Mercedes-Benz, що пропонує третій ряд сидінь в якості опції з двома додатковими індивідуальними сидіннями. Широкий перелік систем безпеки містить висувні підголівники, ремені, бічні подушки, а також кріплення ISOFIX і якірний ремінь TOP-Tether для відповідних дитячих автокрісел. А задля комфорту на третьому ряду є 2 підстаканники між сидіннями та 2 відсіки для зберігання речей з вставками зліва і справа в обшивці багажного відділення, кожен з яких оснащений USB-портом.

Окремої уваги заслуговує інтер’єр. Його новою особливістю є трубчасті елементи в стилі Off-road з алюмінію, що утворюють нижнє завершення приладової панелі та оснащені трьома круглими центральними дефлекторами обдування. Між іншим, під дефлекторами обдування розміщується панель управління системою клімат-контролю.

Світлодіодні фари головного освітлення MULTIBEAM LED забезпечують надзвичайно швидке й точне електронне регулювання фар відповідно до поточної дорожньої ситуації. Також, у якості опції, можна вибрати передні протитуманні фари зі світлодіодною технологією. Вони розсіюють світло ширше, ніж основні фари головного освітлення і, таким чином, краще висвітлюють периферійні області. Їхнє низьке положення в передньому бампері допомагає знизити ризик засліплення.

Якщо знадобиться трохи більше тяги, GLB обладнаний системою повного приводу 4MATIC. Цей по-спортивному налаштований повний привід дозволяє за допомогою перемикача DYNAMIC SELECT впливати на характеристику роботи 4MATIC. У розпорядженні водія є три характеристики для управління зчепленням повного приводу, але водночас система в кожному з режимів буде реагувати на поточну дорожню ситуацію гнучко.

Також новий GLB використовує чотирициліндрові дизельні й бензинові двигуни, які були повністю оновлені  для нового покоління компактних моделей. У порівнянні з попереднім поколінням вони відрізняються значно більш високою потужністю, поліпшеною економічністю та екологічністю.

Вартість автомобіля в Україні починається від 992 427 грн за Mercedes-Benz GLB 200 (від 33 494 євро за курсом НБУ 1€ = 29,56 грн станом на 17 квітня 2020 року). Детальну інформацію про умови замовлення автомобілів можна отримати у консультантів в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz, а також на mercedes-benz.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: