Все, що ви хотіли знати про виставку About Time: Fashion and Duration у Метрополітен-музеї
Зібрали факти і найкрасивіші фото!
Ц

арство чорного! Саме так можна описати виставку About Time: Fashion and Duration, яка за лічені години відкриється в Метрополітен-музеї.

«Чорний колір відображає не тільки авторитет і силу, але й шик, вишуканість, стриманість та елегантність. Уявіть, що б було, якби ми зробили кемп-шоу цього року? Це була б катастрофа», — зазначив організатор виставки Ендрю Болтон, натякаючи на актуальність тематики.

Цим модним перфомансом організатори хотіли продемонструвати нерозривний зв’язок поколінь. «Йдеться про рециркуляцію ідей та їхнє повторне привласнення». Тож невипадково на виставці представлені роботи іменитих модельєрів, зокрема, Габріель Шанель, Крістіана Діора, Ельзи Скіапареллі, Іва Сен-Лорана, а також їхніх наступників — Джона Гальяно, Александра МакКвіна, Іріс Ван Герпена та інших дизайнерів.

Болтон також наголосив, що саме час рухав індустрію моди, а подібна виставка (на шану 150-річчя музею) — це доречний спосіб уповільнення ситуації. «Мода відображає прискорений темп часу, цілком зрозуміло, що з роками виробництво та споживання повинні були пришвидшитися, а тираж моди збільшитися».

Передбачаючи карантинні обмеження, організатори представили особливе відео про виставку. Аудіодоповнення записали оскароносні Ніколь Кідман та Меріл Стріп.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: