Встигнути все: редакція JS оцінила переваги Rolls-Royce Phantom
Тест-драйв автівки представницького класу.

Нескінченна кількість заходів, зйомки та інтерв’ю, організація івентів, цілодобовий моніторинг світського життя країни та світу — саме так виглядають будні редакції JetSetter.ua. Яскраве життя джетсетерів неминуче впливає на тих, хто має на меті відслідкувати та розповісти про найгарячіші події зі світу мистецтва, моди, кіно тощо. Тож ми оцінили об’єктивні переваги Rolls-Royce Phantom, абсолютний комфорт та функціональність якого сприяли неабиякій продуктивності у межах активної робочої доби.

Знавці автомобільного мистецтва вже давно визнали Rolls-Royce найкращою автівкою сучасності, а новий Phantom — найбільш технологічно досконалою моделлю Rolls-Royce. Варто зазначити, що автомобіль є абсолютно унікальним завдяки The Gallery — новій інтерпретації панелі приладів, що була оновлена вперше за 100 років.

У салоні однієї із найкомфортабельніших автівок сучасності почуваєшся, ніби у найвишуканішому офісі, а між справами максимально зручно вчасно дістатися на важливі заходи та зустрічі.

У межах робочого дня представниці редакції JS Анна Ганопольська та Олена Івченко розпланували власний графік з урахуванням переваг Rolls-Royce Phantom, серед яких, безперечно, варто виділити абсолютний комфорт та швидкість.

«Для мене цей тест-драйв став не лише приємною прикрасою динамічного робочої доби, а й можливістю провести цілий день з Анею. Незважаючи на те, скільки ми разом всього створюємо, в умовах тотальної діджиталізаціі справжньою розкішшю стало живе спілкування», — прокоментувала Олена Івченко.

  • 9:00 Переговори щодо спільного масштабного проекту із олімпійцями у Національному олімпійському комітеті;

  • 11:00 Зйомка спецпроекту в ботанічному саду ім. М. Гришка;

  • 13:30 Зустріч у бутику Van Cleef & Arpels;

  • 15:00 Нарада в редакції JetSetter.ua;

  • 16:30 Підготовка до заходу в салоні краси ElixirClub by Yuriy Tsarov;

  • 18:00 Зіркова червона доріжка.

 

В Україні Rolls-Royce представляє компанія АВТ БАВАРІЯ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: