Вся увага на наречену: три весільних образи Насті Каменських
Співачка вдало зміксувала декілька стилів та пішла до вівтаря в сукні мрії.
Ц

еремонія, яка зібрала тисячі лайків в мережі та мільйони переглядів під хештегом #bearanddiamond, без сумніву, стала головним весіллям року!

Окрім численних зіркових гостей, білосніжних квітів та флористичних декорацій у стилі романтичного бохо-рустик, уся увага закономірно була прикута до нареченої. Настя змінила декілька вишуканих образів, й кожен з них заслуговує на захват. Розглядаємо їх у деталях!

Ніжний шовковий халат, оздоблений пір’ям та написом Bride із перлів, — перший лук нареченої. Це особлива річ, адже була презентована близькими подругами Насті на дівич-вечорі, який відбувся напередодні церемонії.

Головна сукня нареченої, в якій вона вступала до шлюбу, за словами Насті, — ідеальна. Саме таке вбрання вона уявляла собі і була неймовірно щаслива, що їй вдалося знайти саме сукню-мрії. Вишукана й романтична, вона складається з декількох шарів органзи, ніжного гіпюру та ексклюзивної вишивки.

Особливої чуттєвості сукні надало глибоке декольте та приталений силует, який підкреслював форми, а особливого акценту – довгий шлейф. Відомо, що Настя придбала цей дивовижний образ від бренду Galia Lahav у весільному салоні Luxury Bridal Store Novias.

У розпал свята наречена змінила образ на більш комфортний. Саме в ньому Настя змогла відчути себе максимально вільно, до того ж він відображав її власний стиль: в повсякденному житті співачка обирає спортивні силуети, та й в цілому пропагандує спорт. Ці два фактори і лягли в основу створення третього весільного лука.

Тож третій образ — це лаконічна сукня, напівпрозорий бомбер з органзи, вже з вишивкою Wifey, яка підкреслює новий статус дівчини! Довершили лук та відповідали за суцільний комфорт масивні кросівки Buffalo. Цей образ був спроектований нареченою за допомогою стилістки Ірини Лан та швачки-конструктора Тетяни Ларіної.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: