Втратила ногу й отримала нове життя: історія незламної ветеранки Ольги Бенди
Як це, бути при надії із надією на краще?

Особиста історія ветеранки російсько-української війни Ольги Бенди схожа на історію України. І вона дійсно про нашу країну, на яку напали, намагалися знищити, забрали її частину, але вона вижила та несе нове життя.

Оля пішла на передову у 2016 році, щоб захистити майбутнє свого сина. Служила кухарем у складі 72-й окремої механізованої бригади в Авдіївці, що в Донецькій області. Там вона щодня годувала сотню українських бійців, а у травні 2017 року, в результаті обстрілів, була важко поранена, через що втратила ногу.

Пройшовши тривале лікування та кілька реабілітацій, Оля навчилася заново ходити за допомогою протезу, а невдовзі навіть почала брати участь у марафонах. Нині дівчина займається кондитерською справою та виховує вже двох дітей.

Із JS героїня (у всіх сенсах) поділилася ексклюзивними світлинами, зробленими під час вагітності другим сином Марком. Як Оля при надії була з надією на краще, так і ми сподіваємося, що, попри численні втрати, Україна отримає нове життя з мирним небом і щасливими дітьми.

Фото: Олександр Мордерер
Стиль: Тетяна Рубльова

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: