Викрадав дітей та залякував: суд визнав дії шейха Дубая незаконними
Гучна справа про права жінок і не тільки.
П

оказання однієї з шести дружин правителя Дубая та одного з найбагатших людей світу Мухаммеда аль-Мактума щодо тортур, психічного насильства, викрадення та залякування з боку чоловіка Високий суд Лондона визнав тими, що відповідають дійсності.

Мухаммед аль-Мактум, принцеса Хайя та королева Єлизавета ІІ

Усі твердження принцеси-втікачки Хайі та її докази відтепер є законними фактами. А 70-річного прем’єр-міністра ОАЕ визнали відповідальним за викрадення своїх доньок та систиматичне залякування дружини.

Нагадаємо, в липні минулого року принцеса Хайя бінт аль-Хусейн благала захистити її 11-річну дочку Аль Джалілу від примусового шлюбу за східними традиціями. Вона стверджувала, що втекла із держави з двома дітьми, «боячись за своє життя».

Мухаммед аль-Мактум та принцеса Хайя

У відповідь шейх відкидає усі звинувачення та вважає цю справу приватною, тож звернувся до ЗМІ із закликом не втручатися в життя його дітей та дружини. Він також пояснив, що суд розглядав позицію лише однієї сторони. 

Натомість суд, керуючись фактами, відхилив апеляцію шейха й визнав, що рішення відповідає суспільним інтересам. Слухання по справі, нагадаємо, продовжувалися понад 8 місяців, а адвокатом принцеси була баронеса Фіона Шеклтон, яка також співпрацювала з принцом Чарльзом та Полом Макартні.

Принцеса Хайя та Фіона Шеклтон

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: