Вища ліга: 6 серіалів про мільйонерів та красиве життя
Розкішно жити не забороняється, але багаті також плачуть.

Чи дійсно життя заможних та знаменитих таке безхмарне? Звісно ж, ні. У персонажів із нашої серіальної добірки є купа проблем, які неможливо вирішити за допомогою грошей. Але вони намагаються.

«Мільярди» (2016 – зйомки тривають)

«Лише люди з грошима забувають про гроші», – каже один із головних героїв цього суперрейтингового шоу Showtime. Але, здається, він помиляється, адже у цьому серіалі ніхто про гроші не забуває. Із самого першого епізоду вас занурюють в атмосферу біржових ігор, божевільних грошей, вражаючих махінацій та шалених інтриг. Одна із найкращих ролей Деміена Льюїса та 5 сезонів суцільного задоволення.

«Спадкоємці» (2018 – зйомки тривають)

Народитися із золотою ложкою Tiffany & Co. в роті – це про родину Рой, якій належить один із найбільших медіахолдингів країни. Саме їхнім заплутаним стосункам присвячена ця захоплива драма зі щедрою порцією чорного гумору, що розкриває одну із найактуальніших тем усіх часів – розподіл влади та грошей серед членів сім’ї. До речі, одну з ключових ролей блискуче зіграв Кіран Калкін, молодший брат Макалея Калкіна.

«Рив’єра» (2016 – зйомки тривають)

Лазурове узбережжя є географічним синонімом щастя та насолоди. Але це лише на перший погляд. Якщо копнути глибше, можна побачити залаштунки життя багатих та заможних, де є місце найжахливішим злочинам, підступності та зрадам. У серіалі купа сюжетних фейлів, але вони компенсуються фантастичними краєвидами, розкішними будинками та дизайнерськими вбраннями головних героїв.

«Американська готика» (2016)

Історія про ще одну впливову родину – Гоуторнів, бізнес-клан із мільярдними статками. Але тут є ще й детективна історія про жорстокого серійного вбивцю на прізвисько Сріблодзвін, який, як виявляється, має стосунок до цієї сім’ї. Досить динамічний міні-серіал з неочікуваною розв’язкою та гарно прописаними персонажами.

«Патрік Мелроуз» (2018)

Бенедикт Камбербетч у ролі Патріка Мелроуза, депресивного аристократа з безліччю залежностей та нервових розладів, – це прекрасно. Мабуть, більше нічого не додаватимемо про цей серіал, аби не спойлерити. Але впевнені, що він вам сподобається. І вчергове нагадає, що всі наші проблеми родом із дитинства.

«Династія» (1981-1989)

Ми могли б написати про оновлену версію легендарного серіалу, але вирішили згадати саме оригінал. Із поваги до неперевершеної Джоан Коллінз, а точніше, її героїні Алексіс Колбі, яка й досі залишається символом розкішного життя та жанру загалом. І навіть якщо ви не готові передивлятися шоу, просто подивіться добірку найкращих моментів із Джоан та помилуйтеся її феєричними образами (та ляпасами).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: