Вишукані речі Катрін Деньов продадуть на аукціоні Christie’s
Авторства її близького друга Іва Сен-Лорана.
Г

ламурні образи акторки від геніального Іва Сен-Лорана будуть виставлені на аукціон Christie’s у Франції. Особлива тематика свідчить про зворушливу багаторічну дружбу між дизайнером та його музою. До того ж колекція речей Катрін нероздільно пов’язана з її кар’єрою, адже для деяких ролей, зокрема у стрічці Belle de Jour, вона була вдягнена саме в YSL. Близько 300 лотів – від суконь до  аксесуарів – продаватимуть «з молотка» з 24 по 30 січня 2019 року.

1987

«Його неперевершений авторитет під час примірки разом з його сором’язливою чарівністю за межами ательє зробили нашу дружбу неповторною! Мовчазна співучасть, божевільний сміх та туга звели нас разом», — розповіла акторка про дизайнера.

1981

«Мені було лише 20 років, коли я мала честь отримати доступ до цього світу розкоші, щоб тренувати свій погляд і свій смак. Тепер я залишаю свій будинок в Нормандії, де я зберігала цей гардероб, не без ​​смутку — це частина мого життя, але ці творіння має побачити світ».

1992

«Для нас велика честь, що нам довірили продаж гардероба Катрін Деньов, — розповів президент Christie’s France Франсуа де Рікль. «Цей аукціон особливий для нас, адже саме Christie’s організували продаж речей Іва Сен-Лорана та П’єра Берже в Гран-Пале десять років тому. Приємно зараз бути причетними до цих витворів мистецтва, які свідчать про любовну історію та дружбу між талановитою французькою актрисою та найвидатнішим дизайнером всіх часів».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: