Вивчаємо Нью-Йорк за локаціями серіалу «Секс у великому місті»
6 червня 1998 року вийшла дебютна серія цього культового серіалу.
К

еррі Бредшоу, Саманта Джонс, Шарлотта Йорк, Міранда Гоббс — ці імена знає, мабуть, кожна дівчина. Легендарний серіал із 21-річною історією не втрачає свою популярність, досі транслюється та залишається в тренді й серцях мільйонів. А все тому, що бренди і кохання — вічні цінності жінок. Хто ж не любить Manolo Blahnik?

Хай там що, але Нью-Йорк став Меккою усіх поціновувачів цієї історії — чого тільки варта шалена популярність саме тих сходинок та ганку, де за серіалом проживала Керрі! На честь 21-річчя серіалу JS зібрав найяскравіші локації мегаполісу, які вам точно потрібно відвідати, якщо матимете таку можливість. Приготуйтеся до спаму в Instagram!

5th Avenue and East 57th Street, Manhattan. Головна вулиця Нью-Йорка! П’ята Авеню бере початок у Грінвіч-Віллідж і веде на північ вздовж Центрального парку, через Верхній Іст-Сайд і Гарлем. Велика кількість пам’яток архітектури, історичних і культурних центрів, модних бутиків і ексклюзивних магазинів — саме на цій вулиці Нью-Йорка.

5th Avenue and East 57th Street

Carrie’s Apartment, 66 Perry Street and Bleecker Street, Manhattan. Легендарна локація, яка вже давно в переліку must-visit для усіх шанувальників культового серіалу «Секс і місто». Туристичним автобусам заборонено тут зупинятися, а позначка «Не ходіть по сходах, будь ласка» вітає всіх, хто все ж таки порушує заборону та підіймається, щоб лише на мить відчути себе Керрі.

Carrie’s Apartment

Il Cantinori. 32 E. 10th Street. Саме тут Керрі в повній самоті святкувала своє 35-річчя. Пам’ятаєте, чому?

Il Cantinori

Pete’s Tavern. 129 E. 18th Street. А тут, сидячи у внутрішньому дворику Таверни Піта, Міранда просить Стіва одружитися з нею. До речі, це найстаріший постійно діючий бар та ресторан в місті.

Pete’s Tavern

Apartment, 1010 5th Avenue and East 82nd Street. Саме тут планували придбати пент-хауз Керрі та Мистер Біг, але не судилося! Усі пам’ятають романтичну мить довгоочікуваного освідчення?

Soho House. 29-35 9th Ave.  Протягом всього шоу піарщиця Саманта Джонс ніколи не відчувала проблем із потраплянням в найексклюзивніші клуби міста, за винятком Soho House. Це особливий клуб, з яким у Саманти склалися непрості стосунки.

Soho House

Da Marino. 220 W, 49th St. Коли Керрі та містер Біг вирішують спробувати бути знову разом ще раз (у другому сезоні), вони відвідують саме цей італійський ресторан, де містер Біг виконує серенаду. До речі, це улюблений ресторан Кріса Нота (містер Біг) в реальному житті.

Da Marino

New York Public Library, 5th Avenue (btw East 40th & 42nd Streets). Бібліотека як центр енергії та романтичих сподівань Бредшоу, яким не судилося справдитися. Але місце дійно ідеально підходить для весілля.

New York Public Library, 5th Avenue

Riccardo Maggiore Salon, 136 East 57th Street and Lexington Avenue. Саме тут Керрі кардинально змінила колір волосся. Далося в знаки болюче розлучення з Бігом. Окрім селфі, маєте можливість також додати яскравих барв та змінити власний імідж!

Riccardo Maggiore Salon, 136 East 57th Street

Bryant Park, 6th Avenue and West 41st Street, Manhattan. Черговий світський захід, який обернувся для Саманти втратою дорогоцінної хутряної шуби. Цю сцену забути неможливо.

Bryant Park, 6th Avenue and West 41st Street

Kings County Supreme Court, 360 Adams Street and Johnson’s Street, Brooklyn. Саме тут, у Брукліні, а не на Мангеттені, Керрі вийшла заміж. У безіменній сукні, але в улюблених Manolo Blahnik.

Kings County Supreme Court

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: