What?! Кім Кетролл знялася в And just like that 2.0
Так, це офіційно.

Ми цього бажали, передбачали, додавали у вішлісти, вірили — і нарешті справдилося: Кім Кетролл шокуюче повертається на екрани в команді 3 культових подруг. Зірку ми побачимо у другому сезоні «І просто так».

Так, це офіційно: Саманта повернулася! Попри ворожнечу із Сарою Джессікою Паркер 66-річна Кетролл змилувалася над проханнями мільйонів фанів і врешті-решт взяла участь у шоу. Як пишуть ЗМІ, у надзвичайно «затишній» епізодичній ролі. Чому це не стало відомо раніше: інтрига і робота команди над рейтингами.

Жодного паперового сліду в документах, щоб працівники шоу заздалегідь не знали про її участь — імені акторки не було навіть у розкладі зйомок.

Інсайдер розповів, що співробітники шоу були «шоковані, заінтриговані і дуже схвильовані». Адже Кім свого часу казала, що ніколи цього не зробить — «ніколи не повернеться». Утім, ніколи не кажи ніколи. Сцену з нею зняли ще в березні в гаражі біля Silvercup Studios у Квінсі, де знімали головні інтер’єрні сцени проєкту. Зйомки були настільки таємничими, що Кетролл приїжджала на позашляховику із затемненими вікнами.

«Той факт, що продюсери тримали це в секреті, підтверджує здогадки, що Кім може повернутися. Але, безперечно, це неймовірний поворот, який змусить людей чекати на 3 сезон», — заявив інсайдер. Згодні!

Прем’єра 2 сезону шоу відбудеться 22 червня — випадково чи ні, у той самий день дебютує квір-серіал Кетролл на Netflix «Гламурний».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: