Who is Вєрка Сердючка? Зарубіжне видання переплутало українську зірку з фанатом
The Sun, ну як же так?
В

же кілька днів Вєрка Сердючка перебуває в Тель-Авіві, де вже сьогодні виступить у фіналі «Євробачення-2019»: у якості запрошеного гостя в одному з інтервал-актів вона виконає пісню переможниці минулорічного конкурсу Нетти Барзілай Toy. Тим часом пригоди Вєрки на пісенному конкурсі тривають. Вона вже пила шампанське перед об’єктивами, встигла покритикувати організацію конкурсу та познайомитися з Неттою, а тепер дорікнула відомому виданню The Sun за непрофесіоналізм.

Сердючка п’є шампанське з Катериною Осадчою

гурт Сердючки з Неттою Барзілай

The Sun написали статтю про Вєрку, але замість її фото опублікували світлину її фаната, вдягненого в схожий костюм. «Шановний The Sun! Чи можете ви перевіряти фотографії, які ви публікуєте? Це не Вєрка Сердючка на картинці. Це шанувальник у саморобному костюмі. Дякую! І ми теж любимо вас!» – зі смайлом написав Данилко в своєму Інстаграмі, додавши скрін невдалої публікації.

До речі, присутність Сердючки на пісенному конкурсі кілька днів тому прокоментувала співачка Джамала, зазначивши, що була у захваті від цієї новини й не засмучується, що не вона вийде на сцену в Тель-Авіві: «Вєрка Сердючка – ікона і символ «Євробачення». Все ж моя пісня асоціюється з більш змістовним і драматичним змістом. Сердючка – це свято, тому я не ображаюся!».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: