Wtech Online Bar: безкоштовні зустрічі за келихом улюбленого напою
Лекції, воркшопи та інтерв’ю від лідерів IT- та онлайн-індустрій.
Я

кщо ви вже пройшли всі бажані курси, подивилися концерт та відвідали найвідоміші музеї світу — приєднуйтесь до нового формату Online Bar від жіночого бізнес-ком’юніті Wtech. Цього тижня вже відбулися дві лекції: Євгенія Клепа дала поради щодо того, як перевести команду в дистанційний режим, а Марія Скакун розповіла про захист бренду та права на свій онлайн-продукт. Сьогодні, 26 березня, кантрі-менеджер Upwork в Україні Катерина Божкова поділиться секретами, як не зійти з розуму під час дистанційної роботи. Онлайн-зустрічі є безкоштовними та доступними для всіх охочих за попередньою реєстрацією.

«За теперішніх обставин особливо важливо не тільки самостійно шукати нові шляхи й рішення, але й об’єднуватися, ділитися досвідом, продовжувати активний нетворкінг. Єдина реальна можливість для цього зараз — перехід в онлайн. Wtech Online Bar — ідеальна можливість не зупинятися на час карантину в розвитку своєї справи і себе як професіонала, як особистості. Ми надаємо таку можливість учасницям ком’юніті. Об’єднуємося онлайн!» — зазначила Вікторія Тігіпко, співзасновниця Wtech, засновниця і керуюча партнерка венчурного фонду TA Ventures, президент Одеського міжнародного кінофестивалю, глава Наглядової ради Української кіноакадемії, співзасновниця клубу приватних інвесторів iClub.

Вікторія Тігіпко, Вірослава Новосильна

Зі свого боку Вірослава Новосильна, співзасновниця Wtech, засновниця та СЕО SLOVA Tech PR, додала: «Зараз ми запускаємо вебінари для всіх, аби допомогти одне одному вирішити бізнес-питання, підтримати ментальне здоров’я. Це перший крок. У таких ситуаціях потрібно об’єднатися й підтримувати одне одного. Wtech створює умови для спілкування всередині ком’юніті у той час, коли ми залишаємось вдома».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: