XoXo, Gossip Girl: серіал «Пліткарка» повертається!
HBO оголосили про перезапуск шоу з новими героями.
Ч

ерез сім років після виходу останньої серії «Пліткарки» серіал, що так полюбився багатьом, повертається. Компанія WarnerMedia вже працює над спін-оффом, який ми побачимо на новому стрімінговому сервісі HBO Max. У роботі над серіалом візьмуть участь виконавчі продюсери оригінального шоу – Джош Шварц, Стефані Севідж і Джошуа Сафран, а ось чи повернуться до проекту виконавці головних ролей в оригіналі – Блейк Лайвлі, Лейтон Містер, Пенн Беджлі, Ед Вествік та інші, – наразі невідомо.

У продовженні дії розгортатимуться також у Нью-Йорку. Перший сезон складатиметься з десяти епізодів, які розповідатимуть, як змінилися соціальні мережі та як соціальні медіа впливають на життя елітних студентів приватних шкіл Мангеттена. Дата прем’єри серіалу поки не розголошується, але старт роботи сервісу HBO Max заплановано на весну 2020 року.

Серіал «Пліткарка» виходив з 2007 по 2012 рік на каналі The CW. За шість сезонів у ньому з’являлися багато дизайнерів, діячів моди та культури: Рейчел Зої, Карлі Клосс, Флоренс Велш,Торі Берч, Тім Ганн тощо. За стиль героїв серіалу відповідав Ерік Даман, який раніше працював помічником художниці із костюмів «Сексу у великому місті» Патриції Філд.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: