«Я більше не буду ховатися»: що знівечило красу Лінди Єванґелісти і який вигляд у неї зараз
Чому жила відсторонено, не відвідувала світські заходи і перебувала в депресії — відверте інтерв’ю і фото 56-річної моделі.

2022-й став поворотним у житті Лінди Єванґелісти. Колись найкрасивіша модель світу, а тепер — пригнічена жінка, бореться за власну красу після фатальної косметологічної процедури. Нарешті вона сміливо запевняє, що більше не буде ховатися від фотокамер, журналістів, а також — шанувальників, останні з яких упродовж шести років підтримували її.

Через невдалу процедуру CoolSculpting Лінда фактично стала відлюдницею, адже «більше не була схожа на себе, на ту супермодель». Процедура з видалення жиру за допомогою холоду у 2015-му ознаменувала для неї своєрідний початок кінця — наразі в Єванґелісти парадоксальна жирова гіперплазія — рідкісний побічний ефект, від якого страждає менше 1% пацієнтів CoolSculpting.

Це зводило мене з розуму!

«Спочатку я не розуміла що це, хотіла все виправити ліпосакціями. Не їла, думала, що проблема в моєму організмі. Але жодні дієти чи фізичні вправи ніколи не виправлять ситуацію. Я не дивилися у дзеркало, адже побачене не нагадувало мене. Це зводило мене з розуму. Постраждала моя постава. Навряд чи дизайнери захочуть одягати мене», — прокоментувала зірка демонструючи жирові ґулі, які тверді на дотик.

Також зірка зізналася, що назавжди понівечена процедурою. Результат став фатальним. Усе подіяло з точністю до навпаки: кількість жирових клітин під впливом холоду збільшилася і, за словами Лінди, «зовнішність назавжди залишилася деформованою».

Утім, селебріті подала до суду і планує отримати $50 мільйонів відшкодувань. Попри зіпсоване здоров’я, Єванґеліста бажає повернутися до повноцінного життя і допомогти іншим, хто постраждав від схожого.

Я й не думала, що матиму такий вигляд!

«Чому ми відчуваємо потребу робити це з нашим тілом? Я завжди знала, що постарію. І я знала, що є вікові речі, через які проходить тіло. Але я просто не думала, що матиму такий вигляд. Я не впізнаю себе фізично, не впізнаю себе як людину», — заявляє супермодель наголошуючи, що втратила свою ідентичність.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: