«Організм жінки — це справжнісіньке диво»: перше інтерв’ю Анни Андрес після пологів
Про переживання, підтримку чоловіка, відновлення організму та враження від материнства.
Н

ещодавно Анна Андрес уперше стала мамою — модель народила сина. Враженнями від материнства красуня поділилася з JS у першому інтерв’ю після пологів.

Про переживання та підтримку чоловіка

Минуло все чудово! Однак були моменти, котрі змусили мене понервувати та навіть помучитися. Але така наша жіноча доля. Звичайно ж, переживання і страх були присутні не тільки на пологах, а й в останні тижні перед ними, оскільки вони для мене перші, а це завжди хвилююче, коли не знаєш чого очікувати.

Найголовніше те, що чоловік надзвичайно підтримував, був постійно поруч та надихав своїм цілковитим спокоєм і впевненістю, що все буде добре.

Про відновлення організму після пологів

Організм жінки — це справжнісіньке диво. Під час вагітності адаптується під цей важливий процес, а потім у когось швидше, а у когось повільніше і складніше, але обов’язково відновлюється! Залежить від віку жінки, спадковості, її анамнезу і м’язового тонусу.

Новонароджений малюк Анни Андрес

Я приємно здивована тим, як швидко тіло відновлюється. У мене була велика проблема з набряками під час вагітності: набрякали ноги, пальці рук, обличчя. Після народження дитини я буквально «здулася», а м’язи живота стрімко приходять у норму.

Коли повернулася додому, відчула, що життя розділилося на «до» і «після».

Про перші дні материнства

Пандемія та карантин — ідеальний час, щоб бути ідеальною мамою. Від материнства отримую кайф і задоволення! Якби мені раніше сказали, що я буду по стійці смирно і з трепетом чекати на момент, коли дитина зголодніє і його потрібно годувати грудьми — я просто не повірила би. Але це так.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: