«Я два тижні хворіла на коронавірус, не здогадуючись про це!»: Вікторія Козлова про перебіг хвороби
Чергове підтвердження, що можна бути переносниками Covid-19, не маючи жодних симптомів.

Співвласниця One Group, а також акторка і телеведуча Вікторія Козлова захворіла на коронавірус. Про це вона дізналася днями, після того, як мало не вмовила лікарів зробити відповідний тест, адже ані симптомів, ані серйозних скарг на самопочуття вона не мала.

12 березня ми з чоловіком повернулися з Куршевеля. Як відомо, на початку березня там проходить так званий «Слов’янський тиждень», куди приїжджають сотні туристів із України і Росії, відпочивають та розважаються, не шкодуючи ні сил, ні коштів. На той момент вже були поодинокі випадки захворювання на коронавірус у французьких Альпах, але на них ніхто не звернув  належної уваги. Лише по завершенню святкового тижня уряд повідомив про термінове закриття курорту.

Повернувшись до Києва, я відчула слабкість у тілі й легкий нежить.

У результаті чого звернулася до лікарні, де мені підтвердили діагноз ГРВІ, а тест на імуноглобулін показав відсутність вірусу. Попри те, що почувалася я досить добре, дуже непокоїв той факт, що друзі з нашої компаніі, а також знайомі, які відпочивали у Куршевелі, почали стрімко хворіти і одне за одним отримували позитивні результати тестів на наявність COVID-19.

Не гаючи часу, я наполягла на тому, аби мені зробили КТ-знімок, який підтвердив наявність незначної пневмонії, а згодом підтвердилися й аналізи на коронавірус.

Виявляється, я два тижні хворіла на коронавірус, не здогадуючись про це!

Як показує практика, деякі з нас можуть бути переносниками захворювання, не маючи жодних симптомів, при цьому наражаючи на небезпеку безліч людей із слабким імунітетом. Ось чому так важливо свідомо поставитися до карантину і перестати, нарешті, влаштовувати спільні прогулянки у парках, на дитячих майданчиках тощо.

Наразі я почуваюся стабільно, приймаю антибіотики, їм дуже багато фруктів, насичуючи організм вітаміном С, і сподіваюся, що вже знаходжуся на стадії одужання. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: