«Я хотів би піти інакше»: як Лео Мессі зі сльозами на очах залишив «Барсу»
«Я зробив усе, щоб залишитися», — запевнив легендарний спортcмен.

Учорашній день став знаковим у кар’єрі Лео Мессі: гравець залишив рідний клуб «Барселона», у якому грав останні 18 років. Футболіст зі сльозами на очах коментував усе на прощальній пресконференції. Пізніше в мережі він зізнався, що «хотів би піти інакше».

Варто зазначити, що через численні специфічні правила аргентинець не мав шансів продовжити контракт зі своїм рідним клубом, а тому незабаром перейде в іншу команду, ймовірно, у «ПСЖ».

Нагороди Мессі

«ПСЖ» — це можливий варіант, так, але ще нічого не затверджено офіційно.

«ПСЖ» — це можливий варіант, так, але ще нічого не підписано, не затверджено офіційно. Я вдячний за те, як склалася моя кар’єра; за завойовані титули та нагороди; а також — за поразки. Це фантастичні спогади, але наразі я відчуваю смуток, адже залишаю клуб; залишаю дім, який люблю. Великий смуток. Я не вірю, що усе це відбувається. Я хотів би попрощатися по-іншому: з уболівальниками на стадіоні.

Я хотів би попрощатися по-іншому: з уболівальниками на стадіоні.

Я був переконаний, що залишаюся в «Барсі», усі деталі ми узгодили, але це неможливо через правила Ліги. Я зробив усе, щоб залишитися. Коли ж дізнався про таке рішення, то почувався так, немов на мене вилили відро крижаної води», — заявив Мессі.

Коханого підтримала дружина Антонелла, яка разом із синами була присутня на заході.
«Як складно узагальнити та вмістити у кілька рядків усі ці роки! Так багато емоцій, котрі назавжди залишили слід у нашому житті. Але, як то кажуть, що не вбиває нас, робить сильнішими! Ми знову вийдемо на поле, сильніше ніж будь-коли… Куди б не пішли разом, ми завжди будемо рухатися вперед! Кохаю тебе, любове моя», — написала в мережі Антонелла.

Тим часом керівництво клубу представило пам’ятний мініфільм про легендарного Мессі.

Варто зазначити, що вчора плакав не лише Мессі, розчулились і тисячі його фанів на вулицях міста.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: