«Я не боюсь, тепер я – вільна»: дуетна пісня Тіни Кароль та Юлії Саніної
Офіційний саундтрек до фільму «Віддана».
Т

іна Кароль та фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна записали спільну пісню, яка стала офіційним саундтреком до українського фільму «Віддана», який вийде у широкий національний прокат у січні 2020 року

«Пісня «Вільна» – своєрідний жіночий маніфест, жіноча мантра про силу нашого сестринства. І було важливо виконати її саме дуетом з іншою виконавицею – сильною, талановитою, співочою. «Вільна» точно не залишиться без уваги, тому що ця пісня – справжня бомба-ракета!» – зауважує Тіна Кароль.

«Ми з Тіною рік мріяли записати спільний трек, розглянули багато варіантів пісень, однак не було такої, яка б підійшла і мені, і їй. Що цікаво, «Вільна» не схожа на творчість The Hardkiss, не схожа на пісні Тіни Кароль. Це щось інше, те, в чому ми з’єдналися. І мені імпонує, що це не просто сингл, це – частина масштабного проекту», – додає Юлія Саніна. Оператором кліпу став Юрій Король, оператор-постановник багатьох українських фільмів: «Захар Беркут», «Сторожова застава», «Незламна», «Пульс» та інших. Режисером кліпу і фільму «Віддана» виступила Христина Сиволап.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: