«Я не українка»: неочікуване зізнання Ольги Куриленко
«Мені взагалі-то все одно».
Д

нями на своїй сторінці в Instagram голівудська акторка українського походження Ольга Куриленко привітала підписників із Днем Перемоги. Обурення загалу викликало неоднозначне формулювання: «З Днем Перемоги, Європо. І наших з завтрашнім Днем Перемоги». Підписники почали дискутувати на тему того, хто ж такі «наші», та загалом про суть самого свята та його назви.

У коментарях до посту дівчина зазначила, що формулювання «наші» стосується всіх країн колишньго СРСР. Після чого, встигла додати, що взагалі вважає себе слов’янкою, а не українкою, адже тест ДНК показав, що в ній немає української крові.

«Національність визначають по крові, вірно? Так от, я не 100% українка. Тест ДНК показав, що української крові у мене взагалі немає. Сорі. Мені взагалі-то все одно. Але тест так показав. Я сама здивувалася».

Згодом акторка вирішила розставити крапки над «і» та дала відповідь на всі негативні коментарі відразу, зазначивши, що те, у чому її звинуватили, не є правдою. Зокрема, вона написала, що любить Україну та українців, а те, що текст ДНК не показав у неї української крові, — лише констатація факту.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: