«Я ніколи не ґвалтував жінок»: справа проти Люка Бессона знову в суді
Режисер заперечує всі звинувачення.
С

праву проти Люка Бессона, якого звинувачують у зґвалтуванні акторки Сенд Ван Рой, наразі поновлено. Про це заявив адвокат позивачки, додаючи, що справа нарешті отримала логічне продовження: прокуратура веде подальше розслідування, а він сподівається на справедливе рішення суду.

Вперше 60-річного режисера фільмів «Леон» і «П’ятий елемент» звинуватили у вживанні наркотиків і нападі на 28-річну акторку ще у травні 2018 року: «Була подана скарга на дії, що кваліфікуються як зґвалтування». Згідно із заявою Сенд, режисер заздалегідь підсипав їй щось в чай, вона випила його, а після відчула нездужання і втратила свідомість. Люк, скориставшись безпорадним станом дівчини, зґвалтував її.

Люк Бессон та Сенд Ван Рой на прем’єрі фільму «Таксі-5»

Також Сенд зазначила, що була у відносинах з Бессоном близько двох років, проте в останню зустріч, 10 травня, все сталося без її згоди. Позивачка також уточнила, що переживає щодо подальшого тиску в професії.

Французький кінорежисер у відповідь неодноразово заявляв, що звинувачення є помилковими і він ніколи не бив жінок та ніколи їх ні до чого не примушував «ані фізично, ані морально». «Я ніколи в своєму житті не ґвалтував жінок, не піднімав руку, не погрожував. Я ніколи не підмішували жінкам наркотики. Це все наклеп та брехня».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: