«Я особисто пакував $1 млн готівкою»: Джордж Клуні про вдячність друзям, кохання та кар’єру
А також про карантинні заборони і сучасне життя.

Джордж Клуні добре знає, як привернути до себе увагу! Його останнє інтерв‘ю для GQ (за версією глянцю актор визнаний Icon of the Year) — не виняток і чудовий приклад того, як актор вдало балансує між режисурою, родинними обов’язками і карантинними обмеженнями. 

«Мене вбиває те, що я не можу піти на концерт U2 просто зараз. Але знаєте, на світі є набагато більші й серйозніші проблеми», — коментує Клуні карантинні заборони.

Актор уважно ставиться до заборон, тож і розмова з редактором глянця (як і більшість ділових зустрічей Клуні зараз) відбувалася по FaceTime. Поточні справи і усі питання щодо продакшену нової стрічки Джордж також вирішує з ноутбуком і з келихом вина. Наразі він займатися режисурою, а це потребує значно більше уваги.

Режисерство неабияк змінило Клуні і його погляди на кіноіндустрію загалом. «Я думав: ким я ще можу бути в індустрії, яку дуже люблю? Водночас я не хочу з віком турбуватися через те, що про мене думає кастинг-директор або якийсь молодий продюсер».

Клуні зупинився на режисурі, тому що «це мистецтво, а режисер — художник». «Розквіт акторської кар’єри триває 25 років не більше», — запевнив актор додаючи, що саме зараз у нього є більше часу побути з родиною і приділити увагу дітям.

Я прасую і мию посуд щодня!

«Я прасую і мию посуд щодня», — зізнається з посмішкою Клуні і, здається, сімейні обов’язки йому дуже подобаються.

«Я завжди думав, що ніколи не одружуся, що у мене не буде дітей», — ділиться Клуні. «Я хотів працювати, спілкуватися з друзямі і розважатися. До того моменту, поки я не зустрів Амаль, я гадав, що у мене все добре, а потім все змінилося.

Увесь цей час навколо мене була порожнеча!

Я нарешті зрозумів, що увесь цей час навколо мене була порожнеча. Шлюб змінив мене: до зустрічі з дружиною, я ніколи не розумів, як це чиєсь життя може були важливішим для мене, ніж моє власне».

В цьому інтерв’ю актор вперше розповів, як вирішив віддячити власним друзям і подарувати кожному з них по мільйону доларів готівкою. Вперше, нагадаємо, цю історію розповів чоловік Сінді Кроуфорд бізнесмен Ранде Гербер в ефірі MSNBC.

«Я був холостяком, ми з Амалією ще не зустрічалися, мені було 52 і я зрозумів, що в моєму колі є віданні друзі, які більше 35 років підтримували мене, годували і позичили гроші. Я тоді подумав: якщо мене переїде автобус, то усі вони мають будуть в заповіті. Так якого біса я чекаю, щоб мене збив автобус?».

Я особисто пакував цей мільйон готівкою!

Саме так починалася історія у фіналі якої 14 найближчих друзів актора отримали мільйон доларів в чемодані. «Я купив 14 чемоданів і особисто запаковував цей мільйон. Найцікавіше, що рівно за рік я одружився!».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: