«Я сама її обрала»: Ріта Ора показала обручку, яку отримала на заручини
Жодних таємниць: співачка одразу знала, яку прикрасу хоче.

Ріта Ора

Ріта Ора і Тайка Вайтіті тримають приватне життя у секреті, зокрема, деталі заручин і весілля. Проте на The Tonight Show Starring Jimmy Fallon Ріта Ора офіційно підтвердила, що заміжня, і показала ту саму обручку. На заручини Вайтіті подарував їй прикрасу зі смарагдом, яку зірка досі «нікому не показувала».

«Оскільки я люблю тебе і відчуваю, що ти частина наших стосунків (ми спостерігаємо за тобою щовечора), я просто відчула, що покажу тобі її», — сказала вона Феллону, перш ніж простягнути руку до камери.

На запитання «Як усе сталося?», Ріта розповіла відверто, що сама керувала процесом. «Я відчула, що дійсно хочу бути з цією людиною», — запевнила співачка та додала, що вибір магазину також був за нею.

Який саме бренд цієї прикраси та деталі не відомі. Фото у сукні також немає. Проте є кліп на пісню You Only Love Me, де Ріта одягнена у вінтажну весільну сукню Yves Saint Laurent 1987-го. А на The Tonight Show вона виступала у неоново-рожевій мінісукні Versace з фатою. Який саме бренд Ора вибрала для реального свята, точно невідомо.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: