«Я шокована»: улюбленого фотографа Кім Кардаш’ян звинуватили у зґвалтуванні
На ситуацію вже відреагувала співачка Аріана Гранде, яка також працювала з Маркусом Гайдом.
У

портфоліо відомого фотографа Маркуса Гайда численні спільні проекти із Аріаною Гранде, Childish Gambino та Кім Кардаш’ян, але остання його спроба долучитися до фотомистецтва стала аж занадто скандальною. Ні, в зйомці не брала участь зірка, швидше навпаки —  «зіркою» став сам Гайд, який запропонував дівчині роздягнутися в обмін на безкоштовну фотосесію.

 

Модель, з якою майстер вів розмову в приватних повідомленнях, вирішила опублікувати скріни та розкрити наміри Маркуса. Вже згодом на ситуацію відреагував аккаунт Diet_prada, громадськість та інші моделі, з яким раніше працював фотограф. Деякі з них звинувачують Гайда у зґвалтуванні та підтримують хештег #CancelMarcusHyde. Не коментуючи ситуацію, фотограф зробив свій профіль в Instagram приватним, а Кім Кардаш’ян в stories звернулася до постраждалих.

Я глибоко шокована і засмучена!

«Я передивилася усі повідомлення та розповіді жінок про неприйнятну та невиправдану поведінку фотографа, з яким я працювала у минулому, — написала Кардаш’ян декілька годин тому. — Мій власний досвід роботи із ним завжди був професійним, і я глибоко шокована, засмучена і розчарована, дізнавшись, що інші жінки відчули на собі зовсім інше ставлення».

Вона продовжила: «Я повністю підтримую право кожної жінки на те, щоб її ніхто не переслідував, не тиснув на неї, не змушував роботи те, що їй не подобається. Ми не можемо дозволити залишити цю ситуацію непоміченою, і я аплодую тим, хто висловлюється».

Нагадаємо, що в жовтні 2018 року, коли Маркус потрапив у страшну аварію в Малібу, Кім в мережі неодноразово закликала підтримати її найближчого друга. Також відомо, що Каньє та Кім розрахувалися із клінікою за лікування Гайда.

«Я щойно прочитала шокуючі історії. Будь ласка, не знімайтеся у фотографів, з якими вам некомфортно, які просять вас робити щось проти вашої волі», — відреагувала на ситуацію співачка Аріна Гранде.

Балі, 2018

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: