«Я справжній динозавр»: єдина донька Єлизавети II про соціальні мережі, родину та відпочинок
Рідкісне інтерв'ю з нагоди майбутнього ювілею принцеси Анни, якій 15 серпня виповниться 70 років.
Н

апередодні свого 70-річчя єдина донька королеви Єлизавети II дала екслюзивне інтерв’ю виданню Vanity Fair, а фото, зроблене понад 50 років тому лордом Сноудоном, прикрасило обкладинку травневого номера.

1969

Принцеса Анна розовіла про професію, яку не обрала, власне ставлення до соціальних мереж та моди, а також про те, як і з ким любить відпочивати.

З Єлизаветою II. 1969

Згадала Анна і про молоде покоління: «Не варто забувати основи. Зараз молодь навіть не намагається зрозуміти, що робили їхні попередники. Набагато частіше вони керуються бажанням зробити усе по-своєму, по-новому. Хочеться їм сказати: «Будь ласка, не потрібно винаходити колесо! Вам слід повернутися до витоків».

pClockwise from left planting a kiss on granddaughter Mia Tindall in 2016 in Sandringham Princess Anne with her son...

З онукою Мією Тиндал в 2016 році; принцеса Анна з сином Пітером у Сандрінгемі , 1980; ринц Чарльз та принцеса Анна, 1957.

Анна також пояснила, чому порушила королівську традицію, позбавивши сина Пітера й доньку Зару титулів принца і принцеси: «Їм набагато простіше жити, а наявність титулів має певні недоліки. Це було правильне рішення. Повинна визнати, мої батьки багато працюють, і це інше життя».

На параді на честь королеви в 1973 році в Берліні; з гецогинею Кембриджською на балконі Букінгемського палацу.

Про моду та стиль: Як зазначив головний редактор битанського Vogue Едвард Еннінфул, у модних питаннях принцесі немає рівних: «Принцеса Анна — справжня ікона стилю! Вона стала адептом етичної моди задовго до того, як решта зрозуміли, що це означає. Вона поза часом. Анна носить костюм краще, ніж будь-хто інший».

Перше публічне фото з нареченим Марком Філліпсом, 1973; Візит до Гамбії, 1984; принцеса Анна та принц Чарльз, 1968.

«Я одягаю практичний одяг, купую тканини та шию речі, також я підтримую різні дрібні мануфактури, які все ще займаються виробництвом одягу в нашій країні».

1968

Про професію, яку не обрала. Як з’ясувалося, принцеса Анна воліла б стати інженером, але статус діючого члена королівської родини став на заваді: «Мені завжди було цікаво усе це, але не склалося, тож я надихаю інших обирати інженерні спеціальності в якості реальної кар’єри». При цьому Анна відмовляється визнавати себе феміністкою.

1989; з коолевою Єлизаветою II та сином Пітером, 1977.

Про соціальні мережі та гаджети. «Мені важко зрозуміти, чому людей так сильно затягує в смартфони та інші мобільні пристрої. Життя занадто коротке, а навколо так багато цікавого. Я в цьому сенсі справжній динозавр».

З Єлизаветою II. 1969

Про відпочинок. Цієї осені, якщо пандемія завершиться, Анна планує побувати в США (в її розкладі відвідини Національного музею на Стейтен-Айленді), а також вирушити до моря — для Анни це особливе задоволення. В рідкісних випадках, коли у принцеси є вільний час, їй подобається плавати десь в межах західного узбережжя Великобританії та неспішно засмагати зі своїм коханим Тімоті Лоуренсом (другий чоловік принцеси Анни — прим. ред.). «Тільки мій чоловік і я», — посміхається вона.

З першим чоловіком Марком Ентоні Філліпсом та сином Пітером, 1981

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: