«Я вперше побачила свою вагіну на екрані»: Шерон Стоун про культову сцену з «Основного інстинкту»
Зірку хитрощами вмовили зняти білизну, чого вона ніколи не пробачить режисеру.

Мемуари акторки

Нещодавно у свій день народження Шерон Стоун презентувала мемуари. Дебютна книга зірки вийшла напрочуд відвертою, а яскраві цитати вже є в мережі.

У роботі The Beauty of Living Twice вона загадала і зйомки в культовій стрічці «Основний інстинкт», де компанію на знімальному майдачнику їй склав Майкл Дуглас.

Як виявилося, кастинг, робота над роллю і самі зйомки були не дуже приємними. Цей травматичний досвід акторка згадує й досі.

 

Стоун запевнила, що відверту сцену — допит у білій сукні — зняли обманом, адже акторку вмовили не вдягати білизну (нібито вона відбиває світло), а кінцевий монтаж Стоун подивилася вже на закритому показі. «Я тоді вперше побачила свою вагіну на екрані», — написала знаменитість.

Шерон Стоун наголосила, що була обурена та пригнічена. «Я підійшла до кабінки, ляснула Пола по обличчю, вийшла з зали і одразу ж зателефонувала своєму адвокату».

Після довгих суперечок і внутрішніх переживань Стоун зробила свій вибір, і глядач побачив картину в повному варіанті, без додаткового монтажу. Але відчуття обману і несправедливості не полишають білявку навіть зараз.

«Я довго думала над усім цим і вирішила, що дозволю цій сцені залишитися. Чому? Тому що це правильно для фільму, правильно для розкриття образу героїні».

Шерон Стоун і Майкл Дуглас на прем’єрі стрічки в Канні

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: