«Я знаю, що у мене є зморшки і сивина»: відверте інтерв’ю і нова зйомка Сари Джессіки Паркер
В очікуванні грудневої прем’єри продовження «Сексу у великому місті».

Ім’я Сари Джессіки Паркер не зникає з новин у ЗМІ, і це зрозуміло! У грудні відбудеться гучна прем’єра продовження «Сексу у великому місті», а щоби очікування було більш яскравим, Airbnb запропонували в оренду апартаменти Кері Бредшов. Тим часом американський Vogue зробив Сару музою грудневого номера.

«Сара Джесіка Паркер повертається», — заявлено на ефектній обкладинці, де акторка позує у сукні Dolce & Gabbana з колекції Alta Moda.

І хоча сюжет шоу And Just Like That… Сара не розкриває, в інтерв’ю вона запевнила, що продовження буде цікавим і для сучасного покоління, адже там розкриваються актуальні теми для молодих дівчат, які вже є щирими фанами проєкту. Зокрема робота, соціальні відносини, кохання, зради, дружба і навіть ейджизм.

Сара заявила, що не може не реагувати на закиди хейтерів про її зовнішній вигляд, зморшки, старіння та сивину. Ба більше, це обурює акторку: «Кожному є що сказати. У неї забагато зморшок, у неї замало зморшок. Я знаю, як я виглядаю, знаю, що у мене є зморшки. Це природно. У мене немає вибору. Що мені зробити? Зупинити процес старіння? Зникнути?»

«Мені подобається, що ми не намагаємося омолодити шоу та змінити його емоціональну складову. Ми не додали у сюжет проєкту 21-річну племінницю, наприклад. Я думаю, що революційно робити шоу про жінок середнього віку з їхніми обличчями і тілами, які вже зазнали природнє старіння».

Шанувальники серіалу і акторки зокрема, вже залишили в коментарях багато позитивних дописів, і заявили, що підтримують думку акторки та також виступають проти ейджизму.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: