Як Анатолій Анатоліч у Нью-Йорку благодійний марафон заради ЗСУ біг
Приємний бонус — осіння сімейна фотосесія із дружиною Юлою та дітьми. Ексклюзив JS.

У перші вихідні листопада Анатолій Анатоліч пробіг один із п’яти наймасштабніших мейджор-марафонів світу — TCS New York City Marathon. Цей забіг телеведучий присвятив ЗСУ й під час марафону відкрив збір коштів на купівлю зимового взуття для українських воїнів.

У прямому ефірі під час забігу він спілкувався з підписниками й заохочував їх донатити на ЗСУ. Загалом удалося зібрати 340 000 грн. На ці кошти Анатолій Анатоліч разом із UA Resistance Foundation закупить взуття для цілої роти українських військових.

Цього разу ведучий узяв до Нью-Йорка свою найкращу групу підтримки — дружину Юлу й доньок Алісу та Лоліту. А наймолодший син Ніл, завдяки якому чоловік має право виїжджати за кордон як багатодітний батько, залишився в Парижі з бабусею, де тимчасово проживає їхня сім’я.

Наступного дня після марафону Анатоліч влаштував сімейну фотосесію у Central Park. Емоції щастя в доньок від таких довгоочікуваних зустрічей із татом видно на кожній світлині. Відразу після марафону Анатоліч повернувся до Києва, а Юла з доньками — до Парижа.

JS ділиться з вами ексклюзивним фотозвітом.

Фото: Nastia Kalibri

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: