Як Джастін: MONATIK зібрав стадіон в Лондоні
Думки матеріалізуються!
М

ультиартист MONATIK став першим українцем, який виступив на славетній лондонській арені Indigo at the О2. І зробив це з повним аншлагом – усі квитки були продані, в день концерту був оголошений sold out. Музикант представив сольне шоу MONATIK LOVE IT ритм, яке ми вже бачили в Києві. Пізніше в своєму Інстаграм-акаунті артист зізнався, що давно про це мріяв.

«‎Про магію, силу бажання і думки… Півтора роки тому прекрасні хлопці з #MonaTeam подарували мені квитки на концерт Джастіна Тімберлейка в Лондоні! Тоді я вперше побачив зсередини Indigo at the О2, вперше побачив і почув Джастіна наживо і концерт цей, до речі, до цих пір на першому місці в моєму особистому рейтингу live-виступів, які вдалося відвідати. Було неможливо круто. Незабутньо, сильно. Ми з коханою дружиною тоді загадали, так наївно, щоб наша музика якось зазвучала на цьому майданчику. Щоб наш ритм теж тут запульсував. Вчора це сталося! Це була фантастика! Я вдячний всім, хто одного разу вибрав нашу музику, прекрасним організаторам, моєї приголомшливою команді і звичайно ж шановному глядачеві і слухачеві за те, що це стало не захмарними бажаннями всередині, а тим, що відбувається наяву! Емоції на все життя! Мріяти не шкідливо. Нехай всі бажання збуваються!» – написав Дмитро. Аплодуємо всією редакцією!

View this post on Instagram

Про магию, силу желания и мысли… Полтора года назад прекрасные ребята из #MonaTeam подарили мне билеты на концерт @justintimberlake в Лондоне ! Тогда я впервые увидел изнутри #o2concerthall , впервые увидел и услышал Джастина вживую и концерт этот, кстати, до сих пор, на первом месте в моем личном рейтинге #live выступлений, которые удалось посетить. Было невозможно круто. Незабываемо #Сильно. Мы с любимой супругой тогда загадали, так наивно, чтобы наша музыка однажды зазвучала на этой площадке. Чтобы наш ритм тоже здесь запульсировал. Вчера это произошло! #London !!! Это была фантастика! Я благодарен всем, кто однажды выбрал нашу музыку, прекрасным организаторам , моей потрясающей команде и конечно же уважаемому зрителю и слушателю за то, что это стало не заоблачными желаниями внутри, а происходящим наяву! Эмоции на всю жизнь ! Мечтать не вредно. Пусть все желания сбываются искрометно! Ритма Вам и Любви. #LondonLoveItРитм

A post shared by Dmitriy Monatik (@monatik_official) on

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: