Як минули благодійні концерти The Hardkiss у Туреччині
У межах проєкту Save Childhood удалося зібрати 1 400 000 гривень.

У Стамбулі та Анталії пройшли благодійні концерти Save Childhood за участі рок-гурту The Hardkiss. Метою було привернення уваги до проєкту Childhood Without War і збір коштів на евакуацію дітей-сиріт із небезпечних міст України до Туреччини, де їх забезпечують комфортним перебуванням та навчанням.

Перший концерт відбувся 27 жовтня в Анталії. На ньому, зокрема, були присутні майже 400 дітей. Під час виконання пісні «Вільна» фронтвумен Юлія Саніна запросила дівчинку Ганну на сцену, яка стояла у перших рядах із плакатом «Мрію заспівати з вами».

У фіналі концерту вже традиційно звучав український гімн у виконанні Юлі, який в унісон співала уся зала. Наступного дня гурт зустрівся з дітьми у готелі Анталії, де вони проживають та навчаються.

«Дуже рада була відвідати табір Childhood Without War. Мені багато розповідали про цей проєкт, але побачитися з дітьми особисто – це зовсім інші емоції. Велика вдячність усім організаторам, вихователям, вчителям, волонтерам, які роблять все можливе, щоби діти не втрачали дитинство в такий складний період. Очі щасливі, зацікавлені, думки світлі — такі наші дітки», — розповіла Юлія Саніна.

Більшість відвідувачів концертів – українці, які прийшли із прапорами, плакатами та іншою українською символікою. Удалося зібрати 1 400 000 гривень, які передадуть на рахунки проєкту Childhood Without War за вирахуванням комісії квиткових операторів та податків.

«Сьогодні ми маємо голосно говорити про те, що українська нація варта майбутнього. Save generation U — те, що ми доносимо світу останні пів року, захищаючи наших дітей. Такі концерти роблять наш голос потужнішим й об’єднують сили українців для того, аби ми вистояли і були почутими», — прокоментували організатори.

Проєкт підтримали Посольство України в Туреччині і Генеральне Консульство України у Стамбулі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: