Як минули концерти студентів-музикантів «Заради майбутнього» в Рівному та Івано-Франківську
Загалом позаду — 6 концертів, 18 програм Всеукраїнського туру від благодійного фонду Марії Дідковської «Відкрита музика міста».

Диригент Андрій Савчук

Нещодавно у Рівненській та Івано-Франківській філармоніях минули п’ятий і шостий концерти Всеукраїнського проєкту «Заради майбутнього» від благодійного фонду Марії Дідковської «Відкрита музика міста» — фінальні події туру. Усе для того, щоб підтримати українських студентів-музикантів. Адже особлива атмосфера у залах філармоній, оплески глядачів і слова подяки надихають творити вдома, в Україні.

Рівненська обласна філармонія

Звучали твори видатних композиторів — Дмитра Бортнянського, Йоганна Себастьяна Баха, Вольфганга Амадея Моцарта, Євгена Станковича, Йозефа Гайдна та інших.

«Захоплююся українськими студентами-музикантами, українськими оркестрами, українськими професіоналами. Як вони звучали! Їхні очі, очі гостей кричали про відчуття потрібності та підтримки саме тут, вдома. Слова подяки від солістів — у саме серце», — поділилася Марія Дідковська.

Мета культурної ініціативи «Заради майбутнього» — створити платформу для реалізації молодих талантів української академічної музики. У воєнний час майже 50 % студентів творчих вишів сьогодні навчаються онлайн та перебувають поза межами України. Більша частина з них уже паралельно вступила до університетів Європи.

Кожен концерт має нову програму, над якою працює диригент і співініціатор проєкту Андрій Савчук. Позаду — 6 концертів, 18 програм — виступи в Одесі, Вінниці, Хмельницькому, Ужгороді, Івано-Франківську та Рівному.

Проєкт реалізують у партнерстві з JetSetter.ua.

Івано-Франківська обласна філармонія

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: