Як повернути автентичну красу обличчя природним та екологічним способом, уникаючи ін’єкцій?
Розповідає Анна Гусєва, власниця першої в Україні майстерні масажу для обличчя Sculptor.

Анна Гусєва, засновниця майстерні масажу для обличчя Sculptor

Ін’єкційна косметологія поступово втрачає популярність, адже на зміну їй приходить екологічний спосіб — масаж. Звісно, така методика має безліч нюансів, тому JS завітав у гості до першої в Україні майстерні масажу для обличчя Sculptor і поспілкувався з її власницею Анною Гусєвою.

Які проблеми споживачів вирішує Sculptor?

Основне завдання Sculptor — приносити користь, піклування та задоволення to the lives of the busy world за допомогою повернення автентичної краси обличчю природним та екологічним способом. А головною проблемою клієнтів (і чоловіків, і жінок) є постійна нестача часу для догляду за лицем.

Чому люди почали звертатися до салонів масажу для обличчя?

Раніше похід до косметолога не був регулярною складовою життя, його завжди потрібно було планувати заздалегідь, це більше нагадувало ситуативний ритуал, тому люди почали віддавати перевагу ін’єкції. На преший погляд, швидко та результативно.

Із появою такого поняття як skin bar, закрити питання з бездоганним зовнішнім виглядом обличчя можна швидко, легко, без попереднього запису та за допомогою екологічних методів. До того ж у багатьох почали з’являтися б’юті-ґаджети у ванних кімнатах. Але далеко не всі вміють правильно цим користуватися.

ТОП-3 основні конкурентні переваги мережі

1. Ідеально перевірені протоколи процедур, які опрацьовувалися довго та ретельно.

2. Тільки найкрутіші б’юті-девайси в парі з руками класних майстрів, плюс топова косметика.

3. Атмосфера та якісний маркетинг. Такого, як у нас, більше ніде немає.

За якими критеріями відбираєте працівників?

Медична освіта as a must. Окрім цього, співробітники проходять період адаптації, де складають кілька іспитів для того, щоб і ми, і вони зрозуміли, що в такому тандемі нам легко та максимально ефективно.

Масаж у Sculptor інтенсивніший, аніж поширений і для багатьох звичний хіромасаж. Чому не варто переживати, що ваша техніка може нашкодити шкірі та розтягнути її?

Це найбільш заїжджений міф. Масаж не розтягує шкіру, тому що виконується по лініях Лангера грамотним спеціалістом. Наш масаж включає багато технік, тому він доволі інтенсивний.

Коли я провела опитування серед клієнтів, чи хочуть вони наносити мейк після процедури, 89% із них відмовилися, тому що всім дуже сподобалося обличчя після нашого догляду.

Чи можуть масажі замінити ін’єкційну косметологію?

Звичайно, можуть. Цим ми і займаємося. Мало того, ті, хто вже робить ін’єкції, відвідують нас регулярно. Якщо ви зробите ліпосакцію, ви ж усе одно будете відвідувати спортзал і гуляти в парку?

Будучи власницею майстерні, наскільки часто ви відвідуєте сеанси?

Раз на тиждень точно. А ще обожнюю нові процедури, кожну з них випробовую на собі.

Яка процедура Sculptor — справжній хіт?

Wow mirror — це наш чизбургер (усміхається). Це процедура для жінок, а для чоловіків у нас є Sculptor Homme. З урахуванням психології чоловіків сюди входить масаж із сталевими блейдами, схожими на леза для гоління.

Які ґаджети з вашого салону рекомендуєте придбати?

Я купила собі міостимулятор Purelift Face. Це «пушка». Також у мене є гуаша. Більше приладів просто немає сенсу купувати, тому що у мене є Sculptor (усміхається).

Із якими косметичними брендами співпрацюєте?

У нас у роботі шість брендів: від IS CLINICAL до Jo Malone London. Окрім цього, ще чотири у продажу. Приходьте, все покажу (усміхається).

Чи змінюєте ви косметичні засоби, які використовуються при масажах, залежно від сезону?

Ми доповнюємо лінійки та адаптовуємо процедури під сезон, забираючи всі кріопроцедури та холодні ролери.

Останнім часом формат скін-барів став дуже популярним. Чим ви виділяєтеся з-поміж своїх конкурентів?

Ми намагаємося думати ширше, ніж просто б’юті-бар із послугами для обличчя. Ми даємо досвід, даруємо емоцію. Постійно вигадуємо круті колаборації із дружніми брендами, до яких виїжджаємо з pop-up корнерами, пропонуючи аудиторії партнерів нашу послугу. Заморочуємося над кожною дрібницею, починаючи від флористики залежно від сезону, закінчуючи фірмовими плейлистами, які пишуть для нас відомі діджеї.

Чи плануєте ви розширюватися?

Звичайно. По-перше, ще кільком барам мережі Sculptor точно бути! По-друге, франшиза вже запущена, і я веду переговори з іншими містами. Залишайте заявочку на сайті.

Які у вас є пропозиції для подарунків до новорічних свят?

У нас суцільні подарунки. Сертифікати на процедури — наш бестселер. Є парні та одиничні бокси з ґаджетами, косметикою та нашим фірмовим гречаним чаєм і свічками, які можна укомплектувати так, як заманеться. «Подаруй їй щось нормальне» — це справжній слоган на рекламних креативах із нашими подарунками.


Запис на процедуру можна зробити на сайті або в інстаграмі Sculptor.

Адреси: Київ, Драгомирова, 15; Київ, Дніпровська набережна, 14А.


Фото: Вероніка Монакова

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: