Як пройшов дебютний відкритий кастинг «Міс Україна-2021» в Одесі
Вперше в історії національного конкурсу потенційних учасниць обирали наживо.

Уперше в історії національного конкурсу «Міс Україна-2021», світським партнером якого цьогоріч став JetSetter.ua, відбувся відкритий кастинг учасниць. Масштабний захід проходив у ресторанному комплексі Queen Odessa, спробувати свої сили прийшли понад 200 дівчат, яких оцінювали не лише за зовнішніми параметрами, умінням поводитися на сцені, а й за талантами орієнтуватися в ситуаціях і цікаво відповідати на питання.

До складу журі увійшли: директорка конкурсу Вероніка Щіпцова, «Міс Україна-2019» Маргарита Паша, «Міс Україна-2018» Леоніла Гузь, «Міс Земля-2017» Діана Мироненко і «Віце-Міс Україна-2019» Валерія Кучеренко.


У фіналі кастингу були названі конкурсантки, які пройшли у наступний етап відбору.

«Міс Україна – збірний образ дівчини, який включає в себе інтелект, красу, талант, високі моральні та духовні цінності, бажання допомагати людям і робити світ кращим», – зазначає голова комітету конкурсу Вероніка Щіпцова.

Між іншим було розіграно безліч призів від партнерів та спонсорів заходу. Ювелірний дім ZARINA подарував ніжну підвіску у вигляді серця, а салон розкішних весільних суконь La Novale розіграв серед дівчат три чудові вечірні сукні. Також було розіграно квитки на концерти популярних виконавців та сертифікати на послуги в салоні краси Style Deluxe, сертифікати на SPA в Premier hotel Odessa та сертифікати від міжнародного ресторанного холдингу Bulldozer Group.

Відбір учасниць 30-го ювілейного конкурсу краси «Міс Україна – 2021» у самому розпалі. Чергові кастинги уже незабаром пройдуть у великих містах України. Слідкуйте за анонсами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: