Як світ відреагував на другу серію фіналу «Гри престолів»
Обережно, спойлери!
Ф

інальний сезон «Гри престолів» не залишив нікого байдужим — початок сезону так точно! Окрім того, що першу серію подивилися більше 17 мільйонів, що є рекордом, а другу — через помилку виклали раніше запланованого, інтерес не згас. Швидше, навпаки: фани з азартом роблять ставки, хто помре наступним та хто сяде на Залізний трон. Король ночі, як завжди, серед головних претендентів.


«Спочатку я думала, що це жарт», — розповіла Мейсі Вільямс про головну відверту сцену другого епізоду. 22-річна акторка зізналася, що творці серіалу Девід Беніофф та Ден Вайсс неодноразово раніше розігрували колег, відправляючи неправдиві сценарії, тож вона вирішила, що це саме той випадок. «Цю сцену ми відзняли дуже швидко», — запевнила вона.

Прем’єра третьої серії, де нарешті розпочнеться масштабна битва за життя, співпаде з виходом на великі екрани блокбастера «Месники: Фінал», тож наступна неділя буде видатною. Ну а поки JS підготував галерею твітів, автори яких з гумором реагують на задуми сценаристів та нову серію. Відреагували також Лупіта Ніонго та Мерайя Кері. Вся увага на Брієнну! Обережно, спойлери!

«Головний спойлер «Гри престолів», – написала співачка й зайняла Залізний трон. Як вам альтернатива?

«Лол. Дійсно!»

«To do list Ар’ї Старк»

«Молоко, яке робить тебе сильнішим».

«Це єдиний випадок, коли чоловік назвав даму «великою», й при цьому виглядає милим!»

«Любовний трикутник, на який ми заслуговуємо. #GameofThrones».

«Так багато варіантів выбору, так мало часу. #sirbrienne #makeamove».

«Така собі підготовка до 3-го епізоду».

«Я після двох років очікування «Гри престолів».

«Бран і Джейме у наступних серіях».

«Якщо коротко про минулий вечір».

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: