Як це було: прем’єра відео стадіонного шоу MONATIK «LOVE IT ритм»
Тисячі кіловат світла й звуку, 136 одиниць одягу та вагон метро.
«

Згадаймо перший день літа в перший місяць зими», – анонсував вихід відео-версії свого літнього стадіонного шоу «LOVE IT ритм» MONATIK. Тепер навіть ті, хто не потрапив на грандіозний концерт артиста на НСК «Олімпійський» у червні, зможуть побачити, як це було. А подивитися є на що!

Інфографіка вражає: понад 100 компаній-підрядників, 3 групи зі стилю та образів, 12 найкращих танцюристів України, понад 1000 світлових приладів, понад 1200 світлових програм, рекордні для українського шоу сотні кіловат звуку, 60 тисяч глядачів тощо. Сцена на шоу MONATIK була заввишки у 9-поверховий будинок, а на 136 одиниць одягу балету було використано понад півмільйона кристалів.

Найважливішим елементом шоу MONATIK став високотехнологічний вагон-метро, що просто на очах десятків тисяч глядачів перетворився на сцену посеред НСК «Олімпійський», яка ще й пересувалася. Так MONATIK дістався до найдальших секторів.

Режисером-постановником «LOVE IT ритм» виступив незмінний Денис Стульников, який працює з артистом з перших шоу-програм, а над більшістю костюмів працював український дизайнер Іван Фролов. Доповнювали образи капелюхи дизайнера Руслана Багінського.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: