Як вийти заміж за футболіста? Дружини українських гравців діляться власними секретами
Інна Ярмоленко, Юлія П’ятова, Марія Гусєва, Анна Реброва та Валерія Бойко про першу зустріч, труднощі у стосунках і секретну зброю для міцного шлюбу.
Д

ень усіх закоханих минув, а JS продовжує ділитися історіями кохання щасливих пар. Цього разу поговорили про особисте з дружинами відомих українських футболістів та дізналися про їхні романтичні лайфхаки.

Інна Ярмоленко

дружина атакувального півзахисника збірної України та лондонського «Вест Гем Юнайтеда» Андрія Ярмоленка

Історія знайомства

Познайомилися майже 14 років тому в нічному клубі під час дискотеки. Симпатичний хлопець підійшов до мене, запросив на танець. Ми обмінялися номерами, почали переписуватися і тільки через два тижні зустрілися.

Жити разом почали через рік після знайомства — у наших стосунках усе відбувалося досить повільно й поступово.

Пропозиція руки та серця

Андрій зробив мені пропозицію через 4 роки після знайомства. На той момент ми знали батьків одне одного й відчували себе однією сім’єю. Коли прийшов час, він дуже красиво запропонував вийти за нього заміж.

Це був сюрприз, і я взагалі не очікувала, що все це відбудеться саме в той день.

Мій друг привіз мене до ресторану «Прага» нібито на якусь зустріч, і я вийшла до озера. На пантоні була збудована неймовірно гарна весільна альтанка, де Андрій із квітами чекав на мене.

Він організував романтичну вечерю, під час якої встав на одне коліно і зробив мені пропозицію.

Тоді, до самої пропозиції, мене постійно супроводжували різні сюрпризи. Мої друзі разом із Андрієм зробили цей день для мене незабутнім.

Напевно, коли почали жити разом, зрозуміли, що це серйозні стосунки. Після «притирки», через роки два, почали про це говорити. Підсвідомо завжди знали, що колись одружимося і були впевнені, що зустрічаємося не просто так.

Секретна зброя, щоб завоювати серце футболіста

Насправді кар’єра Андрія почала розвиватися одночасно із нашими стосунками. Коли ми познайомилися, він був футболістом другої чи третьої команди «Динамо». Я була знайома з футболом, дивилася ігри зі своїм братом, але ні за ким із гравців не слідкувала.

На той момент Андрій потихеньку починав грати в основній команді та в молодіжній збірній. Ось так кар’єра пішла вгору.

Я завжди старалася його підтримувати, хоча для мене це була нова роль.

Не можу сказати, що є якась зброя, як завоювати серце футболіста, тому що футболісти — такі ж, як і всі інші, чоловіки. Можливо, просто набагато раніше стають самостійними через свій спосіб життя, тому особливого секрету немає.

Я увесь час намагаюся бути поруч і стараюся підтримувати його після складних матчів, тим більше, що Андрій дуже не любить програвати. Після невдалих ігор може кілька днів не розмовляти.

Варто вірити у свого чоловіка незалежно від роду його заняття — тоді ви разом дійдете до успіху.

Що найбільше цінуєте в коханому?

У нас із Андрієм дуже складні характери. Але якщо я і за освітою, і в житті —дипломат, намагаюся обходити гострі кути, згладжувати конфлікти, то Андрій — дуже прямолінійний.

Спочатку може здатися складно, але з часом, за стільки років подружнього життя, я сказала би, що це більше плюс. Ти відразу знаєш, що людина відчуває, який у неї зараз настрій, не потрібно нічого вгадувати.

І, звичайно ж, у нього чудове почуття гумору. З Андрієм ніколи не сумно і це, напевно, його головний козир.

Вплив щільного графіка на стосунки

Мабуть, за багато років ти звикаєш до всього — до постійних поїздок, тренувань, зборів, ігор. Я вже призвичаїлася. Звичайно, складно на довго розлучатися. Коли жили в Україні, ці роз’їзди тривали набагато довше, ніж коли ми перебралися до Європи.

Труднощі у стосунках

Складно було на початку стосунків: коли ви на перших порах починаєте жити разом і у вас різні характери, період «притирки», щоб зрозуміти людину, її настрій. Зараз таких труднощів немає, адже ми добре знаємо одне одного і разом виховуємо дітей.

Юлія П’ятова

дружина воротаря донецького «Шахтаря» та капітана національної збірної України з футболу Андрія П’ятова

Історія знайомства

Уперше побачила Андрія під час тренування у звичайному спортивному комплексі. Я займалася аеробікою, а в його футбольної команди були там зимові збори. Ось так ми кілька разів перетиналися. Бувало, що футболісти приходили раніше та з балкону спостерігали, як ми завершували своє тренування.

Якось із подругою, яка також займалася аеробікою, пішли до нічного клубу на дискотеку. Це було вперше в моєму житті. Ми хотіли виключно потанцювати, тому взули кросівки і вдягли спортивні футболки. Того ж вечора до клубу прийшли хлопці з «Ворскли», серед них був і Андрій. Побачилися і все.

А наступного дня вони запросили нас до патіссерії на круасани з кавою — ось так ми почали дружити. Згодом дружба переросла в кохання.

Я переконалася на власному досвіді: коли ви зустрічаєте чоловіка й відчуваєте себе з ним, як із рідним, ніби ви знайомі вже мільйон років, не соромитеся йому розказати все, що ніколи не розказали б хлопцю, — це ваша людина. Хапайте і біжіть! Він — ваш майбутній чоловік і ваша любов. У мене так і було. Ми настільки були духовно близькими, що в нас не було спалахів і шаленої пристрасті, але розійтися було неможливо.

Після двох місяців знайомства ми почали жити разом, як сім’я. А через півтора року одружилися.

Пропозиція руки та серця

Це кумедна історія. Андрій мені писав SMS, бо був на зборах. Переписувалися про погоду і тут він пише: «Ну що? Давай одружимося?». А я відповіла: «Ок, давай».

Ось так усе було. Досі йому пригадую і попередила, що пригадуватиму до старості, як він не впав переді мною на коліно із діамантовою обручкою в ресторані з літаками і феєрверками (усміхається).

Це, звичайно, жарти, але пропозиція справді була такою, і я сказала «так».

Коли він повернувся зі зборів, ми продовжували обговорювати дату й місце проведення весілля. Настільки розуміли одне одного із пів погляду, що в мене навіть не було вагань, адже ми й так жили, як чоловік і дружина.

Секретна зброя, щоб завоювати серце футболіста

Вважаю, що я чесна і відкрита, говорю те, що думаю. Усі мої емоції «на обличчі». Якщо мені сумно — я сумую, якщо мені погано — я плачу. Ніколи нічого не приховую. Якщо когось люблю, то всім серцем та душею, піклуюся про нього і, звичайно ж, говорю про це.

Що найбільше цінуєте в коханому?

Він прекрасний батько і турботливий чоловік. Інколи навіть надміру, наприклад, як матуся, перепитує, чи одягнула шапку. Андрій завжди цікавиться, як я себе почуваю, чи зручно та тепло мені. Він дуже спокійний, емоції «тримає при собі», зважаючи на те, що я дуже емоційна. Напевно, через це в нас такий міцний союз.

Доповнюємо одне одного, як Інь і Ян. Я — вогонь, а він — вода, завжди знає, як і коли загасити полум’я.

Вплив щільного графіка на стосунки

На наші стосунки дуже добре впливає щільний графік і постійні тренування. Ми встигаємо засумувати одне за одним. Я звикла до такого. Відсутність Андрія вдома допомагає зберегти нам свіжі, яскраві та дружні стосунки. Нам завжди є про що поговорити, ніколи не набридаємо одне одному.

Труднощі у стосунках

Труднощі є, адже без них, напевно, не було б і стосунків. Серед найбільш поширених — виховання дітей. Але ми дотримуємося однієї моделі. Якщо раніше інколи й бували розбіжності, то зараз їх практично немає.

На початку нашого шляху, коли ми були недосвідченими батьками, у нас виникали суперечності, але все вирішувалося у діалогах.

Ми завжди розмовляємо. Наприклад, коли я ображена й замикаюся в собі, Андрій обов’язково докопається до істини, ми це проговоримо й питання вичерпається.

А взагалі, я вважаю, що у будь-яких стосунках краще сказати щось, ніж не сказати нічого. Більше ображає кохану людину, коли ви граєте якусь роль, робите вигляд, що все подобається, і таким чином обманюєте.

Мені здається, краще сказати: «Ні, любий, я не люблю цю підгорілу яєчню щоранку. Не потрібно мені її третій рік поспіль готувати. Давай я тобі манну кашу із грудочками зроблю». Можна сказати по-різному і вирішити будь-яке питання діалогом.

Потрібно обов’язково все обговорювати й приходити до одного спільного рішення.

Марія Гусєва

дружина півзахисника збірної України з футболу та тренера ФК «Динамо» Олега Гусєва

Історія знайомства

На момент нашого знайомства я не жила в Україні. Прилетіла на тиждень із Японії і мала летіти до Кореї, тому що працювала моделлю в Азії. Подруги запросили на зустріч до нічного клуба. А там була компанія футболістів, зокрема і мій чоловік, які добре товаришували з моїми дівчатами.

Олег запропонував провести мене додому. Ось так зав’язалося наше спілкування.

Оскільки я взагалі не цікавилася футболом, то не знала, що він — відомий футболіст. Мені здалося, що Олег — не серйозний хлопець. Як можна у 27 років займатися футболом? Потрібно йти працювати. А ще підвіз мене додому на таксі, і я думала, що такий собі звичайний хлопчик.

Однак, як виявилося згодом, він — один із кращих футболістів України, а для мене — найкращий.

Пропозиція руки й серця

Через два-три місяці відчула, що це — серйозні стосунки, адже і з мого, і з його боку відразу було зрозуміло — це кохання, а не просто захоплення.

Пропозицію чоловік зробив удома, коли ми вже говорили про те, що варто купувати заміський будинок, планувати дітей. І він сказав: «Ось піди й вибери собі обручку». Романтики, звичайно, у цьому мало, але все так і відбулося (сміється).

Перед тим, як одружитися, ми зустрічалися 2 роки. Цьогоріч у нас буде 10 років відтоді, як ми разом, і 8 — як у шлюбі.

Секретна зброя, щоб завоювати серце футболіста

Секрет завоювання серця футболіста в тому, щоб не було бажання його завойовувати. Спочатку я не знала, хто ця людина. Ніколи не мала мети познайомитися саме з футболістом. Напевно, це і зіграло свою роль.

Як доводить практика, ми зазвичай притягуємо до себе те, що відпускаємо відразу. Не треба думати про конкретну ситуацію, щоб вона вас знайшла.

Що найбільше цінуєте в коханому?

В Олегові я найбільше ціную його серйозність і надійність. Він — справжній чоловік і хороший тато, добрий, чуйний, уважний, завжди тримає своє слово. Таких чоловік залишилося дуже мало.

Труднощі у стосунках

Звичайно, ми, як і всі інші живі люди, зіштовхувалися із суперечками та труднощами у стосунках. Особливо, коли ви 10 років разом, або коли в пари народжується дитина, або коли в подружжя проходить криза 5-7 років — це нормально.

Вплив щільного графіка на стосунки

Графік і постійні тренування, як і моя робота та бізнес, навпаки позитивно впливають на шлюб. «Чим рідше стаються зустрічі, тим вони дорожчі», — точнісінько так і в коханні. Люди мають встигнути одне за одним засумувати. У них мають бути і спільні інтереси, і в кожного окремі — для того, щоб було чим обмінюватися.

Потрібно інколи відпочивати одне від одного. У цьому, напевно, і є запорука щасливих стосунків.

Анна Реброва

дружина головного тренера ФК «Ференцварош» Сергія Реброва

Історія знайомства

Ми познайомилися з Сергієм 10 років тому в компанії спільних друзів. Це було літо, липень, берег Дніпра і дуже романтична атмосфера. Сиділи біля вогнища, спілкувалися, хтось співав під гітару, що нагадувало піонерський табір для дорослих. Із першої нашої зустрічі до весілля минуло чимало часу, 6 років.

Були і зустрічі, і розлуки, але все одно залишалося внутрішнє відчуття, що це — мій чоловік.

Сергій каже, у нього було так само. Цікаво те, що при першій нашій зустрічі я не впізнала Сергія, оскільки не дуже захоплювалася футболом. Спілкувалися цілий вечір, і я навіть не припускала, що Сергій — успішний футболіст.

Секретна зброя, щоб завоювати серце футболіста

Мені здається, що немає рецепту, як завоювати серце футболіста або взагалі чиєсь серце. Я вірю тільки в те, що любов — це найпотужніша сила на Землі. І якщо ти щиро любиш людину, а вона — тебе, то все навколо буде сприяти тому, аби ви були разом.

Певною мірою це — доля, а секретна зброя — це бути чесною із собою, а також із партнером.

Що найбільше цінуєте в коханому? 

Найбільше я ціную в Сергієві те, що він — справжній чоловік. Це означає, що поряд із ним я відчуваю себе маленькою дівчинкою, хоча і сама можу вирішити багато питань, але головне, що є таке відчуття.

Поруч із ним мені хочеться бути жіночною і теплою.

Я знаю, він завжди буде на моєму боці і підтримає в будь-якій ситуації. Він дуже сімейна і домашня людина. А ще він — чудовий батько.

Труднощі у стосунках

Зараз розбіжності трапляються досить рідко. Знаємо одне одного дуже добре. Розуміємо, коли потрібно поговорити, а коли — просто помовчати. Іноді суперечки можуть виникнути під час виховання дітей.

Оскільки Сергій більш вимоглива та дисциплінована людина, до того ж професія футболіста, а нині тренера, загартувала його — він намагається прищепити це і синам.

У цьому я з ним погоджуюся, усе-таки чоловіки повинні бути мужніми.

Однак я за натурою м’якша, тим паче за освітою — психолог, тому завжди шукаю більш лояльні підходи: багато спілкуюся з дітьми, пояснюю все.

Вплив щільного графіка на стосунки

До постійних тренувань я вже звикла, адже ми давно живемо в такому режимі. Звичайно, професія тренера забирає багато часу, більше, ніж професія футболіста, але це нормально. Устигаємо все: і скучити «друг за дружкою», і проводити якісно час разом.

Валерія Бойко

дружина воротаря збірної України та київського «Динамо» Дениса Бойка

Історія знайомства

Нас познайомила моя близька подруга. Денис дуже довго намагався зі мною сконтактувати, просив у неї мій номер телефону. Спочатку я не сприймала симпатію зі сторони молодого футболіста, але з часом він зміг довести всю серйозність своїх намірів. До одруження зустрічалися майже 6 місяців.

Пропозиція руки й серця

Пропозицію Денис зробив незвично — у телефонному режимі. Він був на зборах. Ми якраз «з’ясовували стосунки», і несподівано для мене запропонував стати його дружиною.

Секретна зброя, щоб завоювати серце футболіста

На щастя, завойовували моє серце. Я вважаю, що в стосунках виборювати увагу жінки повинен саме чоловік, а не навпаки.

Що найбільше цінуєте в коханому?

Цілеспрямованість, почуття гумору, харизму і великодушність.

Труднощі у стосунках

У перший рік нашого подружнього життя ми зіткнулися з певними труднощами. Адаптація до нового статусу створює передумови для конфліктів, поки відбувається «притирка», налагодження побуту… Однак із часом нам вдалося досягти гармонії і комфорту у стосунках, навчитися правильно доносити свої потреби, слухати і чути одне одного.

Вплив щільного графіка на стосунки

Щільний графік і постійні тренування чоловіка, якщо і впливають, то лише позитивно. Так ми встигаємо засумувати одне за одним і ще більше чекаємо на зустріч.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: