Якою була історія кохання Стіва Джобса та Лорен Павелл
Сьогодні відомому винахіднику та IT-генію мало б виповнитися 66 років.

Лорен в Стів

Білявка Лорен Павелл познайомилася із Стівом Джобсом на лекції у Стенфордській вищій школі бізнесу в жовтні 1989 року. Тоді вона була лише аспіранткою, а він виступав у якості запрошеного лектора.

Стів Джобс

«Я побачив красиву дівчину, і ми встигли поспілкуватися до того моменту, поки я не вийшов на сцену», — згадував Джобс з усмішкою, додаючи, що був дуже наполегливий — того ж дня він пропустив важливу ділову вечерю, але влаштував перше побачення з Павелл.

«Я був уже на парковці й збирався їхати, аж тут подумав: «Якби цей день був останнім у моєму житті, я провів би його на діловій зустрічі чи з цією жінкою?». Тому хутко вийшов з машини і запитав її, чи не хотіла б вона зі мною пообідати. Лорен погодилась, і відтоді ми разом».

До зустрічі з Павелл Джобс довгий час вважав, що не зможе знайти свій ідеал: самодостатню, незалежну, з почуттям гумору блакитнооку дівчину, але все сталося інакше.

Закохані одружилися у 1991 і наступні 20 років — до смерті бізнесмена в 2011 — вона була його музою, другом і вірним партнером у справах. У пари були складні періоди, втім Лорен завжди поділяла пристрасть Джобса до роботи і його погляди щодо філантропії.

Вона продовжує цю роботу і зараз. «Ми плідно використовуємо наші знання, зв’язки, щоб змінювати суспільство на краще», — запевняє вдова винахідника.

На шану Джобса, якому сьогодні мало б виповнитися 66 років, згадуємо його архівні фото з коханою дружиною.

1997

2005

1991

2005

2011

1991

2003

2007

2005

2011

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: