Який він, воєнний листопад? Ілюстрації дітей до кліпу KOLА
Складний період життя для всіх, незалежно від віку.
В

ійна — складний період для будь-якої дорослої людини, що вже казати про вразливу психіку дітей і підлітків. Через агресію росіян вони дуже рано на особистому досвіді відчули, як може в одну мить зруйнуватися звичне життя. У часи відкритого доступу до інформації через інтернет приховати ці жахливі реалії практично неможливо. Це сильно вплинуло на дітей, вони дуже рано подорослішали. Юні українці вже не бояться війни: сміливо стоять на блокпостах, самовіддано заробляють гроші для підтримки ЗСУ — роблять усе можливе, аби допомогти дорослим у боротьбі. Вони вірять у перемогу України.

У межах презентації нової пісні «Листопад» KOLА дочка українського ведучого Анатолія Анатоліча, син акторки театру та кіно Наталки Денисенко та діти засновниці благодійного руху United for Freedom Ірини Адоніної намалювали свій «Воєнний Листопад» — як вони зараз бачать ситуацію у країні та про що мріють, будучи за кордоном.

Дочка Анатолія Анатоліча Лоліта (9 років) підготувала пронизливий малюнок «Воєнний Листопад», у якому продемонстровані всі страхи дитини, але водночас дівчинка показує непорушну віру у ЗСУ та сміливість всього українського народу.

Наталка Денисенко надіслала та прокоментувала малюнок свого 5-річного сина Андрійка: «Зараз син майже на всіх малюнках малює прапор України. З одного боку, мене дуже тішить його патріотизм, а з іншого — я розумію, якби не війна, то його малюнки були б зовсім іншими, бо часто в сюжетах його мальованих історій танки і вибухи… Дуже хочеться, щоб листопад для всіх нас був як на малюнку мого сина – яскравий, з чистим мирним небом під українським прапором».

Артем Адонін (6 років) намалював осіннє дерево, яке росте в рідному Києві. Хлопчик сумує за рідним містом і хоче скоріше повернутися додому. Його сестричка, Арина Адоніна (4 роки), по-своєму розповіла про малюнок: «Я намалювала осінь у Києві без війни».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: