«Янголи» у пеклі: моделі Victoria’s Secret про сексуальні домагання
Відсутність толерантності та сексизм з боку керівництва.
П

оки моделі Тоні Гаррн та Джордан Данн розповідають світу про власні заручини, інші красуні Victoria’s Secret діляться із суспільством відвертостями щодо тяжких умов праці в компанії й, ба більше, сексуальних домагань з боку одного з керівників бренда, ексголови з маркетингу Еда Разека (у серпні 2019-го, після того, як бренд найняв першу модель-трансгендера, він заявив про відставку — прим. ред.). Інформація стала доступною завдяки ексклюзивному розслідуванню The New York Times «Янголи» в пеклі».

Ед Разек з моделями

Журналісти видання ознайомилися з судовими позовами, заявами свідків та іншими документами, а також поспілкувалися з 30 співробітниками компанії, менеджерами та моделями, зокрема, Енді Муїз та Аліссою Міллер.

У компанії панувала атмосфера жінконенависництва, знущань та переслідувань!

Згідно зі свідченнями, Ед неодноразово домагався дівчат, а відмову розглядав як особисту образу й забороняв наймати їх в якості моделей наступного сезону. Як з’ясувалося, Разек вів себе неналежним чином навіть з Беллою Хадід, яка в 2018-му брала участь у підготовці до показу. Як запевняють моделі, в компанії панувала «атмосфера жінконенависництва, знущань та переслідувань».

Белла Хадід

«Ми шкодуємо про кожний випадок», — заявила прес-служба компанії. Зі свого боку Ед зазначив, що висунуті звинувачення «не відповідають дійсності, а усі випадки неналежного поводження з жінками — вирвані з контексту».

Інтерв’ю з моделями та співробітниками доповнюють уявлення про бренд Victoria’s Secret як про проблемну організацію, імідж якої вже був у центрі уваги минулого року, коли був доведений зв’язок засновника компанії, пана Леслі Векснера, з мільйонером-злочинцем Джеффрі Епштейном. Як запевняють інсайдери, під приводом «кастингу» Епштейн неодноразово запрошував моделей Victoria’s Secret до себе додому.

На думку експертів, подібні зізнання можуть згубити й без того досить хитку репутацію Victoria’s Secret, нестабільна фінансова ситуації якої залишає бажати кращого. Варто зазначити, що бренд наразі намагається еволюціонувати. Це проявляється не лише у нових сучасних доробках та ефектних сезонних колекціях, але й у сприйнятті численної критики в контексті вибору моделей — раніше у показах та зйомках брали участь переважно дівчата з традиційними параметрами фігури «90-60-90». Тепер серед «янголів» Victoria’s Secret є модель plus-size Алі Тейт Катлер та моделі-трансгендери, зокрема, Май Сімон Ліфшиц.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: