Яскрава білизна, джгути, пуанти та піжама: новорічні образи джетсетерок
Катерина Кухар, Michelle Andrade, Юлія Магдич і Олександра Червоненко поділилися, в чому зустрічатимуть 2021-й рік.
Я

кщо ви ще не визначилися, у якому образі хочете провести новорічну ніч, ця публікація спеціально для вас. Джетсетерки поділилися своїми ідеями для створення святкових луків.

Катерина Кухар

прима-балерина

Щороку 31 грудня о 17:00 ми з Олександром Стояновим танцюємо в Національній опері України балет «Лускунчик». Це одна із найвідповідальніших вистав. У театрі панує особлива атмосфера. Люди приходять на балет і приносять із собою неймовірний настрій, очікування і передчуття свята.

Танцювати я буду партію Машеньки у трьох сценічних костюмах. А ось що ми із Сашком будемо робити після вистави, поки ще не вирішили. Можливо, залишимося вдома з дітьми, а може, поїдемо до когось у гості, від цього і залежатиме, що я одягну.

Michelle Andrade

співачка

Цей Новий рік я зустрічатиму з сім’єю, у колі улюблених людей. Я обожнюю одягати на свята щось новеньке, щоб відчувати себе особливою. До того ж у Болівії є традиція: дівчата на Новий рік завжди одягають червону, жовту або білу білизну. Червоний — символ любові, жовтий — благополуччя і гармонії, білий — спокою.

Цьогоріч я ще не знаю, який колір оберу, але у моєму образі обов’язково буде присутній червоний. Мені хочеться виглядати святково і почуватися зручно, тому це може бути червоний гольф. Мейк я люблю простий і природний — трохи хайлатера для сяйва і оформлені брови. Також хочеться напередодні свята освіжити зачіску, щоб дати місце новій енергії. І, звичайно, зроблю святковий манікюр із цікавим дизайном.

Юлія Магдич

дизайнерка

Хочу вбратися в білий колір. Не тільки тому, що це колір року, але ще й тому, що він мене надихає: ніби колір «чистого аркуша».

Мені здається, що до помітної сукні ідеально пасуватиме нюдовий мейк, а от зачіску підбиратиму вже в залежності від локації: можливо, знову зроблю джгути, а може, припасую до такого мейку розбурхані хвилі у стилі «подруга серфера».

Олександра Червоненко

співвласниця київських бутиків Sandro та Maje

Новий рік я зустрічатиму вдома зі своєю сім’єю. Одягну піжаму українського бренда Daily Sleeper і взую домашні капці Vizali Handmade. Щодо зачіски, у мене від природи своє курчаве волосся, тому це і є моя готова зачіска (як на фото Джулія Робертс у фільмі «Красуня»).

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: