Є інвайт? Кілька фактів про соцмережу Clubhouse, де вже зареєструвалися Ілон Маск і Джаред Лето
Обмежений доступ, лише 5 мільйонів користувачів і шалена популярність.

TikTok, посунься! Нова соціальна мережа Clubhouse набирає обертів. Попри те, що наразі там зареєстровано лише 5 мільйонів користувачів, а доступ до неї обмежено, платформі прогнозують чудову конкурентну спроможність і вже оцінюють у мільярд доларів.

JS проаналізував мережу й дізнався, чому серед її фанатів Ілон Маск, Опра Вінфрі, Ештон Катчер, Гвінет Пелтроу і Джаред Лето.

Про що Clubhouse

Платформа на базі iOS створена колишніми співробітниками Google Полом Девісоном і Роханом Сетом у квітні минулого року, а сплеск нових користувачів стався саме після твіту мільярдера Ілона Маска 31 січня. Його повідомлення стало поштовхом для багатьох зірок і блогерів долучатися до мережі.

Якщо контент платформи Facebook, Twitter, Instagram та Tik Tok нам вже добре знайомий і зрозумілий, то Clubhouse пропонує зовсім іншу онлайн-реальність — розмовну.

Жодних текстів, фото чи довгих відео — тільки лаконічний інтерфейс, інтерактивні підкасти і так звані чат-кімнати з дискусіями на різні теми та  спікерами. Для тих, хто обожнює голосові повідомлення — ідеально.

Закрита мережа для «обраних»

Clubhouse, який, як ви вже зрозуміли, більше про приватні бесіди, також називають клубом для обраних. Щоб потрапити на цікаву бесіду з Джаредом Лето чи Цукербергом, наприклад, ви маєте отримати запрошення від друга, який уже зареєстрований у мережі. А після запрошення і реєстрації, Clubhouse підбере вам цікаві розмовні чати і дискусії, що відповідають вашим інтересам.

Стрибок від 600 тисяч до майже 5 мільйонів підписників

Твіт Маска круто спрацював. За лічені тижні мережа зібрала понад 3 мільйони нових користувачів (у грудні було 600 тисяч) і невпинно набирає популярності. Тим часом на платформах Facebook і Instagram найактивніші продають «запрошення» і пропонують «швидко» вступити до клубу й поспілкуватися з Маском.

Серед інших шансів отримати такий бажаний інвайт — друзі з Кремнієвої долини. Цілком імовірно, що Маск піарить додаток, адже бажає придбати його.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: