«Євробачення-2019»: вітаємо Дункана Лоуренса з Нідерландів з перемогою
Та насолоджуємося феєричним виступом Вєрки Сердючки у фіналі шоу!
Щ

ойно світ дізнався результати головного пісенного конкурсу Європи. Переможцем «Євробачення-2019» з максимальними 492 балами та досить великим відривом від конкурентів став конкурсант з Голландії Дункан Лоуренс.

Нагадаємо, що в конкурсі взяли участь співаки із 41 країни, а за результатами півфіналів до фіналу пройшли 26 учасників. Франція, Італія, Німеччина, Іспанія та Великобританія як країни-засновники конкурсу, а також Ізраїль як країна-переможець «Євробачення-2018», пройшли до фіналу автоматично.

Дункан Лоренс

Цього року, згідно з прогнозами букмекерів, хороші шанси на перемогу мали Швеція та Нідерланди. Ситуація дещо змінилася в п’ятницю, але з невеликим відсотком вірогідності. Чоловічу компанію фаворитів прикрасила австралійка Кейт Міллер-Гайдке. Її альтернативний поп у поєднанні з незвичним номером зацікавив не лише європейських глядачів, але й досвідчених букмекерів.

Щороку конкурс збирає біля екранів тисячі прихильників цього яскравого дійства, які спостерігають за конкурсантами протягом 3-х конкурсних днів. І не дарма! Традиційно на «Євробаченні» вражаючі перформанси, а задуми організаторів перевищують усі очікування. Цьогорічний конкурс не став винятком. Чого лише вартий виступ Мадонни! Після тривалої перерви співачка не лише вийшла на сцену конкурсу в Тель-Авіві, але й представила нову платівку Madame X, прем’єра якої відбудеться в червні.

Мадонна

Співачка запалила публіку треком Future, що був записаний спільно з репером Quavo. Перфоманс вийшов танцювальним і драйвовим.

Мадонна и Quavo

Дала вогню на сцені й Вєрка Сердючка, яка в якості запрошеної зірки виконала головну  минулорічного конкурсу Нетті Барзилай Toy.

Вєрка Сердючка

Вєрка Сердючка

Між іншим у розпал конкурсу була загроза безпеці учасників та гостей через воєнні конфлікти. Ба більше, під час онлайн-трансляції півфіналу палестинські хакери розмістили на сайті написи «Ізраїль небезпечний» та «Ризик ракетної атаки». На щастя, все закінчилося добре.

Дункан Лоренс

Мадонна

Нетта Барзілай

Кончіта Вурст

Тамара Тодевська

John Lundvik

Кейт Міллер-Гайдке

Алессандро Махмуд

Lake Malawi

Тамта

Йоніда Малич

Білаль Ассанте

Сергій Лазарев

Вєрка Сердючка

Зал Краль и Гашпер Шантл

Леонора

Хатарi

Серхат

Джон Лудвика

Лука Анне

Елені Фурейра

Мадонна

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: