«Євробачення-2020»: гурт Go_A виграв національний відбір
Вітаємо та очікуємо на виступ у Роттердамі!
Н

аціональний відбір «Євробачення-2020» щойно завершився грандіозним фіналом! Декілька хвилин тому стало відомо, що саме гурт Go_A представлятиме нашу країну на міжнародному європейському пісенному конкурсі «Євробачення» в Роттердамі в травні.

Вєрка Сердючка відкрила фінал національного відбору

За результатами двох голосувань сьогодні виступали 6 фіналістів: співачка та бандуристка із Хмельницького Марина Круть — фаворитка першого півфіналу цьогорічного відбору, Jerry Heil із треком «Vegan», електрофольк-гурт Go_A з мелодійною роботою «Соловей», Девід Аксельрод представив «Horison», KHAYAT — ритмічну «Call for Love», а тернопільський електронний гурт TVORCHI, який став тріумфатором другого півфіналу цьогорічного відбору, — композицію «Bonfire». Оцінювали виступи учасників та разом із глядачами обирали головну пісню травня продюсери Тіна Кароль, Андрій Данилко та Віталій Дроздов.

Виступ гурту Go_A

Під час підрахунку голосів глядачі мали можливість побачити виступ Тіни Кароль та Джамали, яка представила нову пісню #Жалі. «Це буде телевізійна прем’єра! І це вже стало традицією. Минулоріч на нацвідборі я співала «Solo», два роки тому — «Крила», а три року тому — «Заманили», — анонсувала вона зранку в інстаграмі.

Виступ Джамали

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: