Юлія Паскаль стала офіційним дизайнером 10-го ОМКФ
Вже цікаво, яким буде образ Вікторії Тігіпко на червоному хіднику.
З

а багаторічною традицією наряди для виходів президента Одеського міжнародного кінофестивалю Вікторії Тігіпко під час ключових подій створюють саме українські дизайнери. Цього року на урочистих церемоніях відкриття та закриття та інших заходах 10-го ювілейного ОМКФ Вікторія з’явиться у вбранні від бренду PASKAL.

Юлія Паскаль

Дизайнерка бренду Юлія Паскаль народилася в Одесі та закінчила Київський національний університет будівництва та архітектури, саме тому в основі естетики PASKAL – складні, але мінімалістичні конструкції, які нагадують сучасну архітектуру та водночас є відображенням простих природніх форм. «ОМКФ є окрасою мого улюбленого спекотного міста, наповнює його потоком людей, які приїжджають отримати насолоду від кіно, – зазначає Юлія Паскаль. – Для мене велика честь і радість бути дизайнером фестивалю, оскільки кіно – це джерело натхнення і можливість, аналізуючи чи просто відчуваючи, кардинально змінити кут бачення, пережити нові і складні емоції, насолодитися естетично. Кіно дає нам мудрість і сміливість бачити, допомагає адаптуватися до змін, розвиває духовно. Я докладу максимум зусиль, щоб підкреслити красу і важливість цієї події».

«Цього року ми відзначаємо 10-річчя Одеського міжнародного кінофестивалю. Для молодого фестивалю це вже серйозна цифра і вагома заявка на те, що далі буде ще яскравіше, – каже президент ОМКФ ВІкторія Тігіпко. – Наша традиція – співпраця з найзнаковішими українськими дизайнерами. Але цього року ми хотіли надати цій співпраці особливий символізм, пов’язаний з історією міста, де проходить фестиваль. Шукали одеський бренд зі світовим іменем – і без жодних сумнівів обрали PASKAL. Юлія Паскаль – не просто дизайнерка з Одеси, вона живе і працює в цьому місті, будує там свій міжнародний бізнес. Власне, так само і наш кінофестиваль – народившись в Одесі, він лише за кілька років вибудував серйозну міжнародну компетенцію. Зараз ОМКФ – незамінна подія літа для українських і європейських кіноманів, один із найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європі. І це тільки початок!».

Вікторія Тігіпко

PASKAL – перший український бренд, який увійшов до офіційного розкладу Паризького тижня моди, а речі PASKAL продаються в більш ніж тридцяти найбільших магазинах по всьому світу. Зокрема, колекції бренду представлені в бутиках Dover Street Market Ginza, Nordstrom, Neiman Marcus, Galeries Lafayette, Browns та інших. Серед прихильниць українського бренду – імениті співачки Бйорк та Кеті Перрі. Також бренд пишається співпрацею із Сарою Андельман, яка неодноразово вдягала сукні PASKAL. Звісно, серед поціновувачів вишуканих і жіночних суконь Юлії Паскаль є чимало зірок вітчизняного шоу-бізнесу

Нагадаємо, 10-ий ювілейний Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 12 до 20 липня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: