Ювелірний бренд Dukachi представив кампейн з олімпійською командою з художньої гімнастики
Колекція ювелірних прикрас, натхненна міццю та свободою.
Ц

ьогорічні Олімпійські ігри надзвичайно важливі для України – очі всього світу будуть прикуті до наших спортсменів. Вони ті, хто всупереч війні, ракетам, тривогам не здались і борються за перемогу. Спортсмени цього року боротимуться не лише за титули, а й показуватимуть, що вони є символами непохитної волі та відваги, демонструючи всьому світу незламність українського духу в умовах випробувань.

Український ювелірний бренд Dukachi виступив організатором проєкту з Федерацією гімнастики України, аби підкреслити та показати силу олімпійської команди з художньої гімнастики, нескореність наших українських спортсменок, їхню витривалість та силу характеру, які вони демонструють щодня на шляху до Олімпійських ігор.

Ця команда – гордість України, адже вони зміцнюють авторитет країни на міжнародній арені, і в такий складний час ми розуміємо, як важливо підтримувати наших чемпіонів та розказувати про них.

Проєкт складається з серії фотографій, зроблених відомим українським фотографом Степаном Лісовським та відеорядом від Андрія Жижка.

Dukachi — український ювелірний бренд, що пропонує концепцію «Культурної інтерпретації». Використовуючи техніки ручної роботи та креативний підхід до дизайну, команда бренду створює унікальні прикраси, які несуть у собі символи культурної спадщини.

Dukachi запропонували нестандартне бачення традиційної іграшки-ляльки у вигляді ювелірного виробу. Надихаючися спогадами з дитинства та багатством культурних традицій, бренд створив колекцію підвісок-ляльок, яка стала справжнім бестселером.

Кожна нова лялька Dukachi — історія, розказана через призму емоцій, символічного значення і високої ювелірної майстерності. Маючи власне виробництво в Києві, бренд працює з такими дорогоцінними металами, як срібло 925 та золото 585 проби, використовує складні техніки емалі, а також лабораторне і натуральне дорогоцінне каміння.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: