З чого все починалося: унікальна світлина «Друзів» 25-річної давнини
Такі молоді та неймовірно щасливі!
К

ортні Кокс поділилася в Instagram особливим спогадом. Акторка опублікувала спільне фото з Дженніфер Еністон, Лізою Кудроу, Меттом Лебланом, Метью Перрі та Девідом Швіммером. Зображення нагадує щасливий момент молодості та безтурботності. Їх шалена популярність прийде тільки згодом. «Той момент, де ми ушістьох вирушаємо до Лас-Вегасу, а ніхто ще не знає, що ми «ДРУЗІ» #beforeitaired #lovetheseguys», — написала вона, підкреслюючи, що фото, на борту літака, було зроблено до виходу першого епізоду «Друзів» в ефір.

1994

Про цей історичний момент в житті акторів розповів й режисер «Друзів» Джиммі Берроуз в 2013 році. «Я взяв їх до Вегаса. Після вечері в палаці Цезаря в Спаго я сказав їм: «Це ваш останній шанс на анонімність. Як тільки шоу вийде в ефір, ви вже ніколи не зможете нікуди піти без переслідування. Так, я тоді знав, що у шоу був шанс на великий успіх». Йому в коментарях, до речі, подякувала Ліза Кудроу: «Ви тільки подивіться! Дякую, Джиммі. Люблю тебе, Кортні».

Що цікаво, Кортні не вперше згадує минулі часи та період, коли були зйомку шоу. Окрім того, вона спілкується й досі з усіма акторами, а з Еністон її пов’язує тісна дружба.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: