З днем народження, Катю Осадча! Вітання зіркових друзів та чоловіка
Потап, Настя Каменських, Тіна Кароль, Маша Єфросиніна та інші з найщирішими побажаннями.
С

ьогодні 36-річчя святкує телеведуча Катя Осадча. Ще зранку іменинниця отримала привітання від коханого Юрія Горбунова й одразу ж подякувала йому. «Я люблю свій день народження з дитинства, хотіла завжди, щоб цей день запам‘ятався. Я виросла, а все так само люблю день 12 вересня і тепер вже Юрій Горбунов робить цей день незабутнім! Дякую тобі!» – підписала телеведуча світлину зі святковими сюрпризами.

Тим часом чоловік приготував для Каті ще один сюрприз. «Катруся, дорога! Цей день не тільки особливий для мене, але і для твоїх друзів! З днем народження! Будь щасливою! Я люблю тебе, найкраща дружина, мама і господиня!» – написав Юрій та опублікував відео з привітаннями зіркових друзів пари: Потапа, Тіни Кароль, Олени Кравець, Наді Дорофеєвої та інших.

Одною з перших також Катю привітала телеведуча Маша Єфросиніна, оприлюднивши кумедне фото з іменинницею зі словами: «Катюню, люблю тебе за легкість, за дотепність, за вміння веселитися як в останній раз, за почуття гумору, і за сміливість! За те, що вмієш так витончено відокремлювати особисте від професійного! З днем народження, моя прекрасна Катя Осадча!»

«Краси і розуму злиття, майстриня «Світського життя», дивлюсь на неї і від щастя плачу, Катрусин кінозал , ти – зірочка, Осадча!» – окремо присвятив іменинниці рядки в своєму Інстаграмі Потап.

«Катрусю, з днем народження! Я бажаю тобі любові, з усіх сторін і боків! Я знаю, що в тебе її і так достатньо, але ж любові ніколи не буває забагато», – побажала Каті подруга Настя Каменських, оприлюднивши спільне селфі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: